Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti első randin szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti első randin szexelnétek egy jóképű sráccal?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez heteto kerdes. Es a valasz nem.
2019. júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha!
2019. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem
2019. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz azért sokkal több kell.
2019. júl. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem , de lehet hogy lenne kivétel
2019. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze, simán. ha higiénia és a vonzalom meg van.

N

2019. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ.
2019. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most persze mindenki azzal fog jönni, hogy persze, mert olyan lányokkal találkoztam, de ez nagyon nem igaz. Tapasztalatom szerint nagyon sok lány belemenne, sőt várná már az első alkalommal. Én vagyok az aki nem akarja első alkalommal. Nehezen engedek fel a látszat ellenére és engem inkább taszít, hogy ha túl gyors a dolog. De ezzel tisztában vagyok, hogy a legtöbben nem így vannak. Sok fiúnak bejön ez és miért is ne, hogy ha két ember kívánja egymást? Szóval a legtöbb férfi szerintem nem tart kevesebbnek egy nőt manapság attól, hogy hamar enged neki valamit. Ma már nem ott tartunk szerintem
2019. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!