Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi zajlik a nőkben, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik a nőkben, amikor sokáig kiégületlenek?

Figyelt kérdés

Amikor a maszti se segít, csak a pénisz, és már kaparják a falat. Mitől? Az agyuk robban fel, vagy lent viszket? Ha boltban kell sorbaállni, akkor egyenesen szétrobbannak az idegtől? Ha vezetni is így kell, akkor szétdudálják a zebrán a gyalogosokat? Mi történik bennük?


28F


2019. júl. 2. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Igen ilyesmi, mint amit írtál, de a legtobbjuk kicsit (nem sokkal csak kicsit) kulturaltabbak.
2019. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére nem állat vagyok, mit amit leírtál.
2019. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem írod le, mégis mi zajlik, így sose tudom meg. Azért köszi, hogy jöttél!
2019. júl. 2. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem durva. Rossz kedv, ingerlékenység, flegmaság, kielégült ismerősök idétlennek tartása.
2019. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ingerült leszek, könnyebben felkapom a vizet, türelmetlenebben kezelek minden apró problémát. Igyekszem mindig nyilván a kulturált viselkedésre, tehát pl vezetés közben is higgadtan megyek, nem dudálok le mindenkit, de mondjuk munkában hamarabb kifakadok vagy inkább kerülöm a társaságot, mert ingerlékenyebb vagyok, könnyebb felbosszantani semmiségekkel. Nem azt mondom, hogy szétrobbanok az idegtől, de egy általános, egész testet elöntő feszültség van jelen, mintha minden egyes másodpercben ugrásra készen állnék. Nehezebben alszom el, ami csak fokozza az ingerültségem, és úgy általában negatívabban állok mindenhez és mindenkihez.


Sem az agyam, sem "lent" nem robban fel vagy viszket, minden porcikámra kiterjed ez az érzés, nincs így lokalizálva. Kb ilyen "nyűgös vagyok, de nem tudom, miért", "haragszom a világra, de nem tudom, miért" jellegű érzés van bennem olyankor. Aztán kielégülök és máris tudom, mi volt a baj :D Sokszor nem olyan egyértelmű így közben, csak utólag jövök rá, hogy valószínűleg emiatt voltam ingerlékenyebb a szokásosnál.

2019. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ez annyira szánalmas... Tényleg, mint az állatok.
2019. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyankor szinte fájdalmat érzek méhszájnál, annyira hiányzik. Ideges nem szoktam lenni ettől. Csak hasonló érzés, mint amikor megcsíp egy szúnyog és nem tudod megvakarni. Olyankor gyorsan elő kell keríteni az emberemet, hogy segítsen. Ha nincs kéznél, akkor műbrokival oldom meg a dolgot...
2019. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. És ilyen kiéhezett állapotban egyfolytában a szexre gondolok és a pasikat nézegetem.
2019. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ingerlékenység, hiszti. Sokat masztizok, de nem elégít ki.
2019. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, akkor értem már mitől idegbeteg annyi nő a munkahelyemen...
2019. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!