Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 év feletti szűz fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti szűz fiúk?

Figyelt kérdés
Ti hogy bírjátok azt hogy még nem szexeltetek, meg hogy nem vagytok sikeresek a lányoknál?
2019. júl. 1. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok én is szóval ne írjátok privátot!
2019. júl. 1. 22:18
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Itt vagyok cicuuus
2019. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól ha ezen kattognék az nem változtatna semmin persze kitudja pár év múlva lehet megfontolom a társkeresőt 22F


Nekem mondjuk úgy jött össze hogy akikhez vonzódtam azok foglaltak voltak vagy csak nem volt kölcsönös akiknek meg én tetszettem nekem nem volt különösebb érzelem feléjük csak a szexért kihasználni őket meg nem akartam tudva ő bizony többet akar.

2019. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már nem vagyok szűz, de 23 évesen vesztettem el. Valójában folyamatosan randiztam kb. 19 éves koromtól, csak sosem mertem megtenni a nagy lépéseket, mert nagyon válogatós voltam. Éreztem, hogy van sikerem, de én baltáztam mindig el, nem a visszautasítás. Az is volt, de azon felül volt, ahol lett volna esélyem.

Hogy hogy bírtam, nyilván maszturbálással. Abból a szempontból szerencsém volt, hogy az ismerősi körömet nem nagyon érdekelte, van-e csajom, magyarázkodni se kellett.


28F

2019. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 20 év feletti szűz fiúcska vagyok. Béla bácsi/90
2019. júl. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

30 felett mar kevesbe lesz nyomaszto :)


35F (szuz)

2019. júl. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3: nálam pont ugyanez volt anno, akik nekem tetszettek, nekik én nem, akik meg rám hajtottak volna, nekem meg ok nem jöttek be.

Aztán 20 évesen találkoztam egy olyan lánnyal, aki minden szempontból tökéletes volt, ő akkor volt túl egy komoly, 3 éves kapcsolatán.

Azóta eltelt 13 év és meg mindig együtt vagyunk 😁

2019. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!