Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kipróbálni a kötözős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a kötözős szexet, már egy ideje nagyon vonz ez a világ. Aki próbálta már, mi a legizgatóbb a száj bekötésére? Kendő, szigszalag vagy valamilyen szájpecek? Lányok és fiúk véleménye is érdekel.21/L

Figyelt kérdés

2019. jún. 27. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van is kivel? :P


Pecek, kendő.

2019. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
még egy voks a kendőre
2019. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem legjobban a szájpecek, és a kendő jött be.


22L

2019. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez változhat attól mit szeretnél. Én az O gyűrűs pecket szeretem használni, mert attól folyik ki a legjobban a nyála a viselőnek. A szalag is izgat, meg a többi is. Szerintem mindegyiknek meg van a varázsa. De ha a nekem leg izgattóbbat kéne hogy mondjam, és csak bekötésre, akkor a szalag :)
2019. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A szájkarika a tuti, amit szíjjal lehet rögzíteni a fejedre. Így beszélni nem tudsz, de a pasi simán baszhatja a szádat is. Ha egy pasi van, akkor a kezeidet egymáshoz célszerű kötözni, a lábaidat szintén, esetleg az összekötözött kezeidet még össze lehet kötni az összekötözött lábadhoz! Így minden nyílásodat lehet dugni, és könnyedén lehet téged mozgatni, forgatni, hogy mindig kényelmesen legyen. Ha még a szemed is beköti, azt se fogod tudni, mikor melyik lyukadba kapod a faszt. Ha van rá partnered akkor jó szórakozást, ha nincs írj nekem privit.

;)

2019. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szájpecek jön be. Azt tartom a "legprofesszionálisabb"-nak, azon érzem leginkább, hogy valódi kényszerítőeszköz.
2019. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi három dolgot szoktunk alkalmazni.

Bugyi vagy kendő szájba ez megkötve egy selyemsállal.

Szájlabda amit bőrszíjjal lehet rögzíteni

És van egy perverzebb, egy műpénisz alakú szilikon szintén szíjjal lehet rögzíteni és még egy kis fém lakattal bebiztosítani.

Számomra ez a legperverzebb mivel még kulcs nélkül sem lehet szabadulni belőle

25L

2019. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szigetelőszalag is mókás tud lenni, bár nem pont szájra és nem éppen mindennapos történet.. meg ugye ahhoz nem árt ha teljesen szőrtelenítve vagy mindenhol.


Egyébként kombinált játékszer is jó, egy olyasmi szájpecek ami hátul össze van kötve egy análkampóval.

2019. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a golyós szájpeceket tartom a legizgibbnek :)

18/F/Switch

2019. júl. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kendő vált be igazán, meg mellé a szem bekötése is.

F

2019. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!