Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelo Lányok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelo Lányok! Ti mit kedveltek benne?

Figyelt kérdés
Mit kedveltek a bdsm-ben?
2019. jún. 24. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Kiélhetem a sub fantáziámat. Kedvencem ha a pai megbilincsel és nyakörvvel vezet, hosszú előjáték után keményen megdug. 24/L
2019. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez nekem is az egyik kedvencem lenne!

47Ffi

2019. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

a fájdalom és kéj közötti ingázást, amit a párom csinál velem. Szeretem, hogy irányít, hogy alárendelhetem magam, és keményen megdug, ha úgy van, de közben tudja az igényeimet, és jó Domként, megadja azt, amire szükségem van, még akkoris, ha éppen az nap egy nagy ölelésre vágyom.


Szóval gondoskodik rólam, és minden érzékemet uralja. Megbízhatok benne, és ő is megbízik bennem. Tisztelem őt, ő pedig tiszteli azt, hogy alá tudom rendelni magam az akaratának teljesen.

2019. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szeretem amikor a másik irányít, megmarkol, huzza a hajam, vagy akár megkötöz. Jó érzés alárendelni magam, hagyni, hogy azt tegyen, amit csak akar. A domina felállás viazont kifejezetten taszít.
2019. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Szeretem amikor a másik irányít, megmarkol, huzza a hajam, vagy akár megkötöz. Jó érzés alárendelni magam, hagyni, hogy azt tegyen, amit csak akar. A domina felállás viszont kifejezetten taszít.
2019. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Alazast,csiklandozast. 26/L
2019. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmi nincs olyan hogy bdsm kedvelő lány!

Hazudós és hisztis annál több

2019. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!