Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi aki nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki nagy pénisszel rendelkezik? Előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Hány cm hosszú ?

Előnynek vagy hátránynak érzitek?

Volt már hogy szexet a méretetek miatt utasították vissza?



2019. jún. 24. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

Én előnynek érzem. Mondjuk nekem csak 18/5.5

A lányok többsége izgalmasnak találja milyen egy nagyobb mérettel.

2019. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Előny! Nem mondom, hogy cirkuszi példány (18/5), de egyéjszakásnal mindenképp pozitívum. Látszódni szokott a csajok arcán a lepődöttség, ez nagyon jó érzés.

Van pár szűkebb nadrág, ami tud kényelmetlen lenni, de nem panaszkodom. Valamit valamiért!

2019. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Synesztro ***** válasza:
31/F Teljes izgalmi állapotban a 21cm et is elérte már, és én kimondottan hátránynak érzem. A strandon egy jó nőre kínos, ha megmerevedik, a wc ben volt már, hogy hozzáért a porcelánhoz, és igen, bár csak 1 alkalommal, de egy lány a boxer lehúzása után közölte, hogy max orál lehet, ha beférek a szájába, nagyon sajnálja, de ezt ő magába nem engedi. Nem kapok magamra normális nadrágot, pedig Hál istennek vér péniszem van, vagyis amikor nem áll, akkor "átlagos". Ha végig akkora lenne, már azt hiszem felkerestem volna vele valami doktor félét. Akik pedig azt hiszik, hogy ez dicsekvésre méltó, meg hogy itt henceg vele mindenki, mert minden ilyen jellegű témánál van ilyen hozzászóló, annak üzenem, hogy teljes szívvel kívánok nekik is ekkorát, és akkor talán majd rájönnek, hogy a mindennapokban mennyire rohadt bosszantó, a szexnél pedig egyáltalán nem előnyös, mert tudni kell bánni vele, vagy a partner többet az életben nem bújik veled többször ágyba. A mostani páromnál, fél évig vigyáznom kellett, hogy nehogy tövig nyomjam, mert azonnal vége is lett a fájdalom miatt a szexnek:S _most hogy már hozzászokott is, van hogy nem vadulhatok be kicsit sem, mert akkor azonnal leállít, nehogy fájjon neki. A szájába alig férek be, vagyis lemondhatok a hosszú orális élvezetekről is, ill. a párom az előző kapcsolatában engedte az anált is néha nap, nah ez nekem totál felejtős. 1szer tapasztaltam meg az élményt, és valószínűleg soha többé nem lesz részem benne, mert nincs rá jelentkező, ha ekkora az I.M. ed.:S (Egy őszinte válaszoló, akinek nem tettszik lehet hurrogni.)
2019. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!