Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok tenni ha nagyobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha nagyobb a szexuális vágyam mint a barátomnak?

Figyelt kérdés

1 éve tart a kapcsolatunk de fele annyi szex is elég neki mint nekem. Illetve maga a szex sem olyan amire vágyok. Mivel lehet egy férfit rávenni a több szexre?

én 21 éves vagyok a barátom 22.


2019. jún. 24. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Vegyèl fel vmi szexi ruhát
2019. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Egyszerű srác ***** válasza:
77%

Hosszú távon rávenni nem feltétlenül fog menni. Minden embernek van egy igény szintje és ez ha egy kapcsolaton belül nagy mértékben eltér, akkor hosszú távon problémákhoz vezethet.

A legjobb amit tehetsz, ha tartós eredményt szeretnél elérni, hogy leülsz vele beszélgetni négy szem közt, és elmondod neki konkrétan, hogy mi a vágyad.

2019. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Semmivel . Szakits amíg még ilyen fiatal a kapcsolat 1 év az semmi. Én pasim oda tette magát az első években , aztán az 5. évben egy gyerekkel a közölte hogy O amúgy baromira nem akar ennyit és így szexelni és mostmár nagyon bele is fáradt ebbe. Eltelt újabb 3 év ez egy kínzás .

Ha az első években nincs ez a beetetes szakítok. Akik ennyire nem illenek össze szexuálisan ott nincs értelme a kapcsolatnak.

2019. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Megpróbálhatod kideríteni, hogy mivel tudod esetleg jobban begerjeszteni a vágyait, de ha az se segít, akkor semmit!
2019. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Velem is ez volt, illetve az exem nem akarta gyakran. 4 évet voltunk együtt, ebből 2 éven át szinte alig volt szex. Mindent bevetettem: rámásztam, szexi ruhát vettem fel, kiéheztettem (amiből az lett, hogy már én nem bírtam, ő 3 hét után is elvolt), semmi sem vált be. Neki ennyi kellett. Nekem viszont több, szóval szakítottam vele.


Te semmiképp se húzd eddig.

2019. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azért azt nem árt tisztázni, hogy egy átlag embernek normális körülmények között ( normál stressz, normál testmozgás, leterheltség, életviteli gondok szóval alap esetben) 2 naponta igényli a sexet. A kérdező nem írt számokat de a normál a 2 nap. Ehhez képest (például én) a napi 2 alkalmat sem vetném meg az exem meg a 2 hetente 1 alkalmat díjazta..... szóval egyén függő de érdemes róla eldumálni mennyit, hogyan, mikor, hol.
2019. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a párod nem kíván többet akkor lehet semmit, ha erőlteted rosszabb lesz. Ha nagyon nem megy stb akkor keresni olyat akivel eggyezik az igény.
2019. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz ha ez általános és nem időszakos.

Ha megmondod neki hogy neked több kell akkor még kevesebbet fog produkálni.

Nekem is minden nap kell, szerencsére a párom is ilyen. De ha neki minden másnap kellene akkor sem esnék kétségbe, ez még gond. De ha én naponta szeretném és ő hetente akkor szakítanék.

2019. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok sok munka és energia szépen kitanítani, hogy szexisten legyen. Nem megy 2 nap alatt, minden praktikát be kell vetned
2019. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!