Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van lány aki nagyon szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lány aki nagyon szeretne hármasozni, de eddig nem jött össze neki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőm szívesen kipróbálná, de csak lánnyal. Azt meg nagyon nehéz találni.
2019. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Aki nagyon szeretne az meg is teszi... ;)
2019. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Az én barátnőm is nagyon szeretné kipróbálni. Bevesszük a nődet harmadiknak, ha szimpatikusak egymásnak a lányok és nekem is bejön a csajod.
2019. jún. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen van.
2019. jún. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Olyan hármas lenne jó, hogy csak 3 lány. Mind csajok. Az izgatna!

Valakinek volt ilyen már?

2019. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes módon mindenhol a nő szeretné a hármast és az önfeláldozó pasija beleegyezne hogy bevegyenek még egy nőt. Persze kizárólag azért mert annyira szereti a nőjét.


De amikor felajánlom hogy bevesszük a nőjét harmadiknak akkor van felháborodás.

2019. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, felteszem például rám célzol. Igen, kifejezetten a barátnőm miatt, mivel ő szeretné lánnyal kipróbálni. A felállásban nem lenne benne, hogy én a 3. lányt dugom. Kát lányról szólna, akik ki szeretnék próbálni, milyen lehet egymással.


Nyilván közben nem vagyok álszent, mindenkinek tetszik az újdonság, mint mindenki, természetesen én is meg...nék egy új lányt, ha az ösztöneimre hallgatnék csak, de mivel kapcsolatban vagyok, ezért ezt nem tenném, még előtte sem. Szerintem ha lány kipróbálja egy lánnyal, az messze nem az a kategória, mint ha én más lányt ...nék. Az első inkább kíváncsiság, felfedezés, utóbbi inkább már megcsalás kategória, legalábbis az én olvasatomban.


Éppen ezért ha "kedvesen" felajánlod, hogy majd jól megdugod a barátnőm, nyilván nem fog tetszeni nekem, mivel nem ez a szándékunk, együtt szeretnénk lenni közben. Azt hiszem, cuckoldnak hívják, amire te gondolsz, de olyan vágyaim nincsenek, köszönöm.

2019. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én, egy ápolt, helyes pasival pluszban :) N26
2019. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen szeretnék egyszer..:)

Csak soha nem találtam rá megfelelő partnereket :)

2019. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a barátnőm egy csini lányt szeretne bevenni 3.nak, nincs ellenemre

Én meg azt próbálnam ki hogy 2 rendezzük le... szerintem ez neki is tetszene...


Hamarosan meg is lesz

2019. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!