Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szomszédom prostituált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszédom prostituált?

Figyelt kérdés

Már 2 alkalommal is észrevettem hogy keső este férfiak jöttek hozzá és nem rokon volt vagy barát mert hallottam ahogy férfi bemutatkozik, ráadásul később hangokat is hallottam amik arra utalhatnak hogy szexeltek és kb egy óra után távozott a férfi mindkét alkalommal.

Szerintetek igazam lehet? Vagy csak benéztem az egészet?

Esetleg ha bekopogok hozzá és rákerdezek akkor engem is elválal? :D



2019. jún. 18. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Keresd meg a rosszlányokon, elég jó a szűrő, kor, haj, alkat, város/kerület és nagyjából meg is van, hogy ki lehet. Aztán akár be is jelentkezhetsz hozzá, nem kell mondani, hogy a szomszédja vagy :)
2019. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Hat elkepzelheto hogy prosti a szomszedod. Keso ejszaka kulonbozo ferfiak miert jarkalnanak oda?

Nekem is volt ilyen mikor albiban laktam. Kozvetlen felettem lako nohoz jottek ferfiak is meg nok is. De mondjuk eleg hangosan csinaltak, ilyen 10-tol hajnal 4-ig hangos nyogesek, sikoltozasok voltak. Neha tortek (lehetettt hallani ahogy darabokra hullottak) butorok (gondolom az agy), poharak, tanyerok, stb. Ez kb. egy hetig ment, utana kitettek a szuret. En sosem panaszkodtam, de amugy teny, hogy elviselhetetlen volt egy ido utan. Olyan szinten tetszett, mikor lanyokkal csinalta es nem egyszer lattam, hogy jol neztek ki a vendegei, mikor jottek le a lepcson... de akkor is letezik diszkrecio, a lakas leamortizalasarol meg ne is beszeljunk. :)

2019. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
szerintem próbálj meg összehaverkodni vele, vagy ajánld fel hogy megcsinálsz ezt-azt a kégliben, vagy bevásárolsz neki. hátha össze jön egy két ingyen menet.
2019. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!