Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan ok ami miatt passzol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ok ami miatt passzolnátok egy nôvel a szexet?

Figyelt kérdés

Bármi ami kiábrándítana és elvenné a kedveteket a szextôl vele?


Gondolok testi hibára, vagy személyiségbelire



2019. jún. 18. 07:37
 1/8 A kérdező kommentje:
ami miatt* telefon ítjavít mindent..
2019. jún. 18. 07:39
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát most is van egy akivel gondolkodom, hogy ér-e annyit az egész, pedig már évek óta szemet vetettem rá csak most lenne rá lehetőség. Alig lehet hozzáérni mert ő csikis és folyton ugrál, például emiatt a mellbimbóihoz sem lehet érni. Továbbá a csók is nála nyelv nélküli cuppogást jelent mintha valami hallal csinálnád... De hogy másik példát mondjak ha valakivel már lefeküdtem és egy fadarab az ágyban, egyáltalán nem törődik azzal, hogy nekem is jó legyen az szintén nagyon kiábrándító és biztos nem lesz ismétlés. 29/F
2019. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Kevés dolog lenne, de esetleg ha nagyon ápolatlan vagy ha buta, úgy értem hogy nem intelligens mert nálam a szex nem csak arról szól hogy beteszem..
2019. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Kis mell, lapos segg
2019. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a minimális intim higiénia jelei sem mutatkoznának rajta... Nem a borotválásra gondolok, hanem a tisztálkodásra... Az, hogy csikis vagy deszka a csaj, ahogy írták, az nem gond. Személyiségben a lekezelő viselkedést nem szeretem. De ott meg az jön elő belőlem, ha jó csaj, hogy ha megdugnám és tele élvezném, de csak büntetésből :D :D
2019. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen persze!

(ha 18 évesen kérdezted volna, akkor kb annyi lenne a feltétel, hogy ne halott legyen, de az ember a korral tapasztalatot és igényt is szerez)


Így 30+ fejjel nagyon fontos számomra a személyisége. Ha nincs olyan személyisége, ami megfog, ami vonzó, ami barátságos, akkor tőlem lehet bármennyire szép teste, max tényleg akkor ha patron ürítés, de csábítására 5 percet nem szánnék.


Második ami talán fontos, hogy valamennyire legyen egészséges. Nem baj ha van rajta felesleg vagy vékonyka, vagy alacsony/magas vagy testi hibája van (pl egyszer egy lánnyal voltam aki egy balesetben elveszítette a fél karját, de nagyon nagyon szimpatikus és jófej volt)

Az viszont zavar, ha valaki teljesen elengedi magát, gusztustalan, mert nem fürdik, nem ad semmit magára és látszik, hogy 3 éve zsíroskenyéren él és salátát csak eddig kirakatban látott vagy a BigMac között.


talán ez a kettő, ha ez a kettő megvan, akkor nem igazán látnám értelmét kicsinyeskedésnek, onnantól kezdve mindegy milyen színű a haja, mekkora a melle vagy hogy hány foga van

2019. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Agresszív, alaktomos, rosszindulatú személyiség.

Ápolatlanság, nulla szájhigiénia, ocsmány fej, amorf és zsírdisznó test, beteg intim részek, nagyon öreg és ráncos test...

Elég sokminden szóba jöhet.

35F

2019. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég sokminden szóba jöhet. - írja 7-es. Hozzáteszem; a kor előrehaladtával egyre több. Kamaszkorban a legyet is röptében, később már azért megvárjuk hogy leszálljon, aztán már a légy sem kell, csak emberi test, aztán egyre másra komolyodnak az igények, az elvárások.
2019. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!