Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki másra gondol szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki másra gondol szex közben?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok. Párom sportos. Az exe modell alkat. Nem vagyok biztos benne, hogy tényleg vonzódik egy hájpacnihoz a fullos nője után. Mennyi az esélye annak, hogy rá vagy valaki más szép-csinos csajra gondol, miközben szeretkezünk?


Kérdés oka: Néha azt érzem, hogy csak azért van velem, mert én jutottam neki. :(



2019. jún. 18. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van esély rá h ilyenkor másra gondol. Mi nők is vagyunk úgy h sze közben elkalandozunk néha kicsit.


Ha a pasid spirtos, és jól néz ki akk mi az h "csak" te jutottál neki? Biztos vannak olyan tulajdonságaid amik megfogták őt.


De ha téged zavar h duci vagy, akkor kezdj el egészséges életmódot folytatni.


L

2019. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Szoktam néha közben az exemre gondolni.
2019. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? Mármint, hogy miért van veled.

Ha egyszer szeret, és szerelemből van veled, akkor nincs olyan, hogy te jutottál neki. Gondolom, ha sportos, jól kinéző srác, akkor válogathatna, valamiért mégis te jöttél be neki. Gondolkodj el ezen, hiszen te ismered.

Azon is gondolkodj el, hogy a szépségideál korfüggő. Volt olyan kor, ahol a mai modelleket csúnyának tartották volna. A férfiízlés változatosabb, és szerencsére sok férfi van, aki nem olyan felszínes, hogy csak a modell alkatig lásson.

2019. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én a sok sok év alatt kb kétszer próbáltam másra gondolni és nem a páromra, elsőnek azért, mert olvastam és gondoltam kipróbálom, másodjára azért, mert elsőre nem sikerült és gondoltam lehet gyakorlás kell.

Egyszerűen nem megy. Előttem fekszik egy csaj, akibe szerelmes vagyok, miért gondolnék másra? Főleg, hogy vizuális típusúak vagyunk.

Lehet ha egy kósza menet lenne egy idegennel és csak a punci kellene, de nem őt akartuk eredetileg, de barátnővel ez nekem nem megy

2019. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es megkérdezhetem mennyi idős vagy és mióta vagytok együtt a pároddal? Nagyon jó ilyet olvasni!
2019. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!