Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, dobtak már benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, dobtak már benneteket szex után?

Figyelt kérdés
Azt hittétek, komoly lesz a dolog, de szex után megmondta (vagy rájöttetek), hogy csak ennyire kellettetek? Hány évesek voltatok, hogy történt?
2019. jún. 17. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az nagyon hülye pasinak kell lennie
2019. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
igen
2019. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem fordítva törtènt. Úgy volt csak szex lesz.
2019. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, az ilyenekről tudtam is, hogy csak arra mennek. Nem nehéz kikövetkeztetni, aki már az első pár randin dugni akar, az arra megy :D
2019. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közös megegyezéssel nem folytattuk több jól sikerült randi után pedig nagyon egy hullámhosszon voltunk csak épp nem a szexben mint kiderült. A srác olyan halvérű volt, hogy kedvem lett volna lefordulni róla és ott hagyni, én sokkal vehemensebb szexet vártam. Kellemetlen volt az egész ezért utána megbeszéltük, hogy nem folytatjuk tovább. Nem volt szűz sőt, mielőtt valaki arra következtetne. 20 voltam amikor történt, ő 24.
2019. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyszer találkoztam egy nagyon "passzív" nővel az ágyban derült ki és nem lett folytatása és még áradozott hogy mennyire jó volt szóval próbáltam kedvesen elmondani hogy szerintem ez a elfekszik és majd a férfi csinálja hozzáállás nem túl megnyerő de fájhatott neki mert onnatól nem is lehetett vele beszélni addig azt hittem ilyen passzív stílus nem létezik csak mint szélsőséges példa használjá de hát nagy a világ
2019. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen. Nem mondom, hogy nem futhatnék bele soha ilyenbe, de szerintem elég jók a megérzéseim ahhoz, hogy az ilyeneket már az ismerkedés során kiszűrjem.


Fordítva viszont volt, mikor pár napos ismeretség után, egy számomra nagyon érdekes személyiségű - nem mellesleg nagyon férfias, vonzó - pasival azok után, amit életem első, és valószínűleg utolsó egyéjszakás kalandjának szántam, ő újra meg újra találkozni akart velem.


Mondjuk ennek én is örültem, mert kölcsönös volt az egymásra kattanás - kár, hogy párkapcsolati szempontból nem illettünk volna össze, de így is sok különleges élményt adott az a pár hét vele.

2019. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hála azért ilyen pasikkal még nem futottam össze, és első alkalom után mindig akartak még többet.
2019. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!