Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mi a legjobb farokméret?

Figyelt kérdés

Az enyém 15.5 cm de nem vagyok vele megelégedve. A vastagsága 4.2 cm.

Egyszer azt mondta rá egy lány hogy "tök pici". 😥😕


2019. jún. 15. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem az értelmi szintedre értette?
2019. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tied teljesen átlagos a nők jó részének tökéletes lesz. Nem a centik szamítanak ha nem extrém kicsi vagy nagy a méreted, hanem hogy hogyan használod és milyen vagy az ágyban.

Nekem a legtökéletesebb ami 16 centi hosszú és vastagságban kb 4,5 centi. Mert ez éppen hogy vegigér bennem, de nem döfködi a méhszájam így lehet vadulni.

2019. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Azt kihagytam hogy másmilyen mérettel is lehet nagyon élvezetes a szex, ha ügyes a pasi.

2019. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindig a páromé a legjobb méret! ;)
2019. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akinek könnyen be megy a 4.5cm vastagság , az már tágabb az átlagnál.
2019. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 4,5cm átlagos vastagság. A ropi az ilyen 3,5cm, amivel harangozol a legtöbb nőben, és után jön a csáó darwin..
2019. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17/5 az ideális
2019. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

A 15 centi a legtöbb nőnek tökéletes lesz, a vastagsága is teljesen megfelel. Más kérdésekhez is írtam már, ide is bemásolom, hátha észhez térít valakit. Ha csak egy embert, már megérte.


Barátnőmmel elegünk lett ebből a sok sületlenségből, és végeztünk egy kísérletet kívül és belül is. A belsőre nincs tárgyi bizonyíték, de egy 20 centis dildónak durván a kétharmada ment fel, és az is csak nagyon felizgult állapotában. Kb 14, nagyon max 15 centi. Amíg nem volt nagyon-nagyon felizgulva, addig inkább 10-12 volt.


Aztán kívülről egy mérőszalagot raktunk rá, kíváncsiak voltunk, hogy a 20 centi, amivel itt dobálóznak, valójában mekkora. Hát, a köldöke fölé ér, ami már nagyon bőven a bélrendszere lenne, nem pedig a hüvely.


Barátnőm NEM törpe, átlagosnál egy kicsit alacsonyabb.

2019. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a te mereted pont tokeletes. 🙂
2019. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem hosszra a 12-13 cm az ideális, átmérőre meg a 3,5-3,8 cm.
2019. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!