Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire valószínű hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű hogy a Balaton Soundon találok 1 éjszakás kalandokat?

Figyelt kérdés

Lényegében azért mennék ki a soundra 2-3 napra,hogy 1 vagy több lánnyal egy éjszakás kapcsolatom legyen.

Kb 2 hete szakítottam barátnőmmel 2 év után,és a kapcsolatokból egyenlőre elegem van.



2019. jún. 14. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha jól megnézed, hogy általában milyen csajok járnak oda, szerintem bőven van esélyed.
2019. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2019. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tudtam olyat aki beszívott, bedrogozva 14-en dugták, azt se tudta hol van kivel hogyan:D
2019. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennek a valoszinusege 1.
2019. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy is képes voltál a múltban is alkalmiakat összehozni és úgy általában értesz a nök nyelvén, tudod hogy kelts bennük vonzalmat, akkor van esélyed.


Ha sosem voltál egy nagy csajozós, akkor nincs. Ehhez sokkal többet kellene gyakorolni ezt, hogy összejöhessen, nem néhány napot.

2019. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kisördög1 ***** válasza:
3-as: egyszerre (vagy egymás után) 14-en? Az kemény lehetett..
2019. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egymás után. Egyszerre hogy?
2019. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

kisordog: annak valoszinuleg nagyresze egy idoben tortent.


Az ilyen helyeken amugy nem kell csajt keresni, mert ok maguktol jonnek oda, engem is invitaltak mar, egy szal bugyiban. En mondjuk a mellukre tapadtam (bamultam), me'g azt is elfelejtettem, hova kellett volna menni, mert estere hivtak. :D Nem is lett belole semmi, de nem banom. :D

2019. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 es #7: Tessek mar rakeresni PL. a gangbang nevu kategoriara.
2019. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire nézel ki jól és mennyire vagy gazdag.
2019. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!