Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha a strandon feláll?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a strandon feláll?

Figyelt kérdés

Elég nagy dákóm van, és ha a látom a sok jó csajt fürdőruhában, akkor durván látszódik a gatyám alatt álló brém.


Szerintetek ez ciki? 19/f



2019. jún. 12. 12:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nem gáz, ha el tudod takarni, és nem jársz-kelsz mindenki előtt álló f... sszal, mint valami kan kutya.

A farkad a te felelősséged, a strandon lévő többi ember nem azért megy oda, hogy felizgult fiúk merevedését kelljen kirekeszteni a látómezejéből.

Plusz a strandokon általában gyerekek is vannak, te meg NEM akarsz egy bizarr, álló farkú pasi lenni a jelenlétükben.

Feküdj hasra, gondolj arra, milyen lehet a nagyanyád meztelenül, menj 2 percenként hideg zuhanyt venni - mindegy, csak ne tűnjön fel.

2019. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pont emiatt ki szoktam csapni strandolás előtt. Hogy ciki-e? Szerintem nem, hisz ez egy természetes reakció, de ugyanakkor gyerekek is vannak egy strandon, ezt is figyelembe kell venni.
2019. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

Persze, majd 2 percenként feláll hogy zuhanyozzon, hogyne.

Kitérdekel ha látják😂

2019. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
menj be a hideg vízbe, és probléma megoldva :)
2019. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Önmagában az a része nem gáz, hogy feláll, ez csak azt jelzi, hogy nem vagy impotens. Viszont ez sok gyereket és gátlásosabb felnőttet feszélyezhet (engem mondjuk gyerekként sem zaklatott fel, ha véletlenül megláttam egy meztelen testet, de én az átlagnál mindig is lazább voltam).


Csináld azt, hogy a fürdőnadrág alá felveszel egy fürdő-fecskegatyát, és ha érzed hogy áll felfelé az ezredes, akkor a gatyamadzag és a hasad közé csipteted, így senkinek nem fog feltűnni az erekciód.

2019. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
emberek ti voltatok strandon az évben? hétvégén voltam a kisgyerekek lazán meztelenül szaladgáltak a csajokon is olyan mini bikinijük volt, hogy alig takart bármit is. volt egy olyan pasi aki úgy feküdt, hogy kilátszott a végbél nyilása. nehogy má egy 19 éves srác legyen tekintettel a strandolokra amikor azok sincsenek.
2019. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%

#13 Tudom hogy a fejedben kb ez a fontossági sorrend:

a péniszetek > minden más a világon

de a valóság inkább így néz ki:

minden más a világon > a péniszetek



#16 Ja, ilyenkor tényleg az a megoldás, hogy mindenki szarjon a másikra, és még véletlenül sem az, hogy legalább akiben van valamennyi felelősségtudat, az ne tegye kellemetlenebbé a többiek ottlétét.

2019. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem bírja a piát, az ne járjon kocsmába - aki irtózik egy gatya alatt kidombordó faroktól, az ne járjon strandra!
2019. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit lát az ember a strandon? 160 kilós hordóhasakat, visszeres lábakat, medveszőrös hátakat, meg szottyadt nyugdíjasokat ezrével. Nem tudsz ott olyat csinálni, hogy te legyél a gáz...
2019. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem gáz. 23n
2019. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!