Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hogyan lehet feldolgozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogyan lehet feldolgozni hogy a lànyok undorodnak tölem mert nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Ez igy nem élet. Szeretnék én is sokat szexelni de igy eselyem sincs. Mar sok évet elvesztegettem igy is mikor szexeljek ha nem most?? Régen gyùrtam de mégis igy maradtam. Mit csinaljak?? Erdemes lenne koxolni vagy szedni valamit es ugy edzeni?? Lanyos srac vagyok. Tok gaz. Pedig csak egyszer elek. Es mar mindjart 30 leszek. 27F

2019. jún. 11. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj gyúrni, ha zavar téged is, de most csináld rendesen. Mert valamit nem jól csináltál, ha úgy maradtál.
2019. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sovány vagy akkor nem az edzésre kell rámenni hanem az étrendre, ha kórosan sovány vagy akkor pláne. Látogass el egy étkezési tanácsadóhoz, és ha már kicsit sikerült felszedned arra mehet az edzés. Doppinggal is óvatosan
2019. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyél rendesen ha nem vagy alul táplált és becsületesen feszegeted a határaidat edzésnél akkor nem maradsz vékony nem kell 1-2 hét alatt feladni főleg hogy amikor valaki elkezd először nem az izmai kezdenek növekedni hanem megtanulja a tested jobban összehangolni az izmaid erejét szóval ha csak nem teszed oda magad becsületettél tartasz is ki hónapokig addig ne várj nagy változást
2019. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hááát.... elég sok lánynak bejönnek a vékonyabb pasik (többek között nekem is) szóval szerintem nem biztos hogy ez a legnagyobb probléma veled.

De ha te nem tetszel magadnak akkor nyilván gyúrj tovább.

2019. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ezt nem "feldolgozni" kell, hanem tenni ellene.

A gyúrás önmagában kevés, meg kell enni mellé napi 40-50 dkg húst/halat, mert az izom fehérje nélkül nem tud épülni.

De a pesszimista, nyávogó megnyilvánulásod alapján (csak jelzem, az nagyon nem jön be a nőknek) nem a vékonyság a legnagyobb problémád.

2019. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz...
2019. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, te biztos nagy szakértője lehetsz a dolgoknak!
2019. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyel 3 oránként amenyit bírsz teljessen mindegy hogy mit eszel ismétlem teljessen mindegy hogy mit eszel! Edzél heti 3 5 ször. Vitamin fehérje creatin. Ennyi. Ha ezt nyomod minimum 1 evig esetleg koxolhatsz. Ha igy nyomod nem érsz vele semmit mert nincs mivel dolgoznod. Nincs csoda szer!
2019. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Koxolj. Aztán ne csodálkozz ha nem áll fel:D

A kreatin is ilyen szintetikus szar!

Ne hallgass ezekre.

Nyomasd a fehérjét, hal,nyúl,túró, nyers tojás stb. Aztán edzél, vigyél be szénhidrátot is!

2019. jún. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Azért hülyeségekkel ne oltsuk már. Egyáltalán nem mindegy, hogy fél kiló mákostésztát vagy marhahúst eszik meg...
2019. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!