Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Sracok ti mennyire vagytok hangosak szex kozben?
Foleg a korombeliek ( 18-20) valasza erdekel.
Baratommal nagyon jo a szex de soha egy szava vagy nyogese sincs.
Nem varok el tole hogy visitozzon de az hogy vam hogy a noknek, pl nekem is jolesik szex kozben nyogni, lihegni, szinte termeszetesen jon, a pasik pedig csendben "teszik a dolgukat"
Es raadasul tenyleg nagyon jo a szex vele, o is kielegul, latom es erzem rajta, de max az utolso percben liheg egyet.
Privatokat nem kernek :)
Ez változó, de nekem eddig a mostani barátom volt, aki hangokat adott ki közben. A többinél volt egy kis nyögés, amikor elmentek. Szerintem nem jelent semmit, ha közben nem hangoskodik, nekem most az a furcsa, hogy a mostani barátom ennyire sok hangot kiad közben :D
21L
Akkor nem csak az en baratom ilyen csendbe elvezos :D
Csak nem tudom hogy egy ilyen jo dologban mint a szex, hogy lehet nem kiadni az elvezetet :)
Nekem nagyon idegen, hogy hangokat adjak ki. Magától nem jön, direkt meg hogy is mondjam, olyan gagyi hatást kelt :D Mint a szinkronizált pornófilmekben, kb. olyan, mint a hangalámondásos filmekben, csak a másik véglet, amikor minden lihegést ezerszeresen kihangsúlyoznak.
Kicsit elkanyarodtam a témától, szóval a barátnőm néha szóvá teszi, de nekem valahogy nem jön a hangoskodás szex közben :)
29/f
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!