Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti belemennétek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Tehát pl a neten ismerkedsz lazább kapcsolat keresése céljából. Elkezdesz irogatni egy neked szimpatikus fiúnak, majd megbeszélitek hogy szexelni fogtok. De persze előbb azért beszélgettek, és hosszabb távra tervezitek a kapcsolatot. Akár közös programot is csináltok.

Ti belemennétek ilyen kapcsolatba?

Azért tettem fel a kérdést, mert párkapcsolatot nem sikerül mostanában összehoznom, de a lelkemnek szüksége lenne egy lányra.


Köszi a normális válaszokat!


2019. jún. 7. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem, nekem kell az érzelem, a kapcsolat
2019. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképp megér, feltéve ha találsz hozzá megfelelő lányt. Akár jól is elsülhet a dolog. De azért óvatosan reménykedj.
2019. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen bele. Sőt egyszer már volt is ilyenre példa, de a pasi nem azonnal jött azzal h "teccő nem jösz d*gni?" hanem szépen felépítette a kommunikációt.


Nem kérek privit!


L

2019. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lelkednek van szüksége egy lányra? Haha. Amúgy ne reménykedj. Ilyen történetek csak a mesékben vannak.
2019. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább ismerős lanyoknkozt keresgélnék akik benne lennének ebben. Mármint magamból indulok ki előbb alakítanék ki szexkapcsolatot olyannal akit évek óta ismerek és megvan a közös nevező legalább, mint olyannal akihez semmi közöm nem volt még. Ergo ha nem lennék kapcsolatban és nem is szeretnék kapcsolatot, viszont szexualitást igen akkor egy jó fiú haver jöhetne max szoba akivel tuti nem lenne több belőle.
2019. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a félmegoldásokat. Egy ilyen helyzetben bizonytalan lennék. Nem kizárólag szexkapcsolat, mert van benne egy kis lélek is, meg közös programok, de nem is egy stabil párkapcsolat...hááát. Inkább nem.
2019. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez a barátság extrákkal dolog olyan elképzelhetetlen.

Ha csak szex, akkor szerintem az csak egyszer. Aztán hogyan tovább? Felhívod, ha szeretnél valamit? Aztán közli, hogy most nem ér rá? Az hogy esne? Szerintem a barátság extrákkal dologban már vannak érzelmek is, és elég kellemetlen lenne számomra, ha kiderülne, hogy mondjuk másokkal is van viszonya, vagy ha szükségem lenne rá, és nem állna rendelkezésre. Szerintem is félmegoldás.

Mondom úgy, hogy volt pár alkalmi kapcsolatom, de velük soha többet nem is akartam volna találkozni. Mert akkor ott már alakulnak az érzelmek, és ha a másik nem akar semmit tőled, akkor az elég nagy pofáraesés.

2019. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!