Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominákhoz szól a kérdésem?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominákhoz szól a kérdésem?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem a domináns nőkhöz, hogy volt, hogy párkapcsolatban úgy kínoztátok a pasit, hogy erényövet kellet viselni akár hónapokom keresztül? Ha igen akkor, hogy bírta ki a pasitok orgazmus nélkül?

2019. jún. 7. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
El kell, hogy szomorítsalak, mert ilyen nők szerintem nincsenek. Azok a nők akiket a rosszlányokon és hasonló oldalakon látsz, ők ezt csak a pénzért csinálják. Vannak az átlagnál dominánsabb nők persze, de elég ritka.
2019. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hulyeseg, h nincs dominans no. 2 olyan parkapcsolatom is volt mar amiben a lany szeretett uralkodni rajtam. persze ezt utana masnap megcsereltuk es visszakapta. :) szoval leteznek dominans lanyok
2019. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egészségtelen hónapokon keresztül. Szerintem elég eleinte 1-2 nap. Max 1 hét

Az a pár nap még izgalmassá is tudja tenni szerintem az együttléteket.

Bár ebben tapasztalatom nincs.

De biztos nem raknám rá hónapokra...

Az nekem se lenne jó

2019. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#5 Koszi az ertelmes valaszt! Ment a zold kez.
2019. jún. 7. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan én férfi vagyok de válaszolok. Nem is értem, miért dominákhoz szól a kérdésed, mikor így első kézből kaphatsz választ ha a szubokat IS kérdezed.


Szóval: a maximális idő amíg rajtam volt az erényöv és nem élvezhettem el eddig 3 hónap volt (125 nap). Ezenkívül néha-néha rajtam van 1 hónapig. Általában 1-2 hétig szokott rajtam lenni.

Hogy hogy bírtam ki a 3 hónapot? Természetesen baromi nehezen. De közben egészen megváltoztam, és sokkal jobban képes voltam megélni a szubmisszivitásomat, és a feleségemet előtérbe helyezni. Bár azt hinné az ember, folyamatos izgalomban voltam, de nem, lenyugodtam inkább... Persze voltak szörnyen frusztráló időszakok, amikor elegem volt az egészből, de nem tudtam mit csinálni... De azért itt is csak az első 2 hét a legnehezebb, utána úgymond beletörődsz, megszokod, és sokkal könnyebb lesz. 1 hónap eltelte után pedig egészen átalakulsz, az agyad már teljesen elfogadja h egyhamar nem lesz orgazmusod, és más dolgokat helyez előtérbe - nekem például a feleségem orgazmusait, vágyait, meg olyan hétköznapi dolgokat mint a hobbi, munka, tanulás, kirándulás. Szóval éled tovább az életed, csak nincs orgazmusod. Persze a szerető feleségem gondoskodott róla h szenvedjek azért, mivel rendszeresen lekerült az erényöv egy kis izgatás erejéig. Persze 3 hónapnál ezek is egyre ritkábbak. Egy idő után büszke vagy magadra hogy ilyen sokáig bírtad, és már célkitűzésként, egyfajta rekordként fogod fel. Aztán az utolsó 1 hét megint szörnyen frusztráló és ilyenkor megint a falat kaparom, és bármit megtettem a kedvéért, csak nehogy hozzáadjon még egy hónapot... Ilyenkor már 1-2 nap hozzáadása is szörnyen frusztráló volt.

De kibírtam, és hát így visszagondolva leírhatatlan élmény volt maga a 3 hónap meg ami utána jött az is.

2019. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elírtam, hogy lenne 125 nap, 95 nap volt. 3 hónap alapból és 5 nap volt hozzádva :)
2019. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!