Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek egy szex alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek egy szex alatt végig ugyanolyan erős az erekció?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégyen, nekem előfordul, főleg mikor a lány lovagol rajtam, hogy kicsit "megpuhul" és tudatosan kell figyelnem rá, hogy visszakeményedjen.


Nálatok ez hogy van?


Illetve van valami technikátok, módszeretek, hogy végig kőkemény maradjon a cerka?:))



2019. jún. 6. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem vegig kemeny. Max akkor nem ha epp elkalandozok vagy vmi hang pl megzavar.
2019. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ahogyan Te...

Igyekszem úgy helyezkedni, hogy a látvány izgalomban tartson.

Sajnos nem bírom sokáig a monotonitást...

2019. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Exem kövér, ezért lovagláskor annyira szétnyomott, hogy lelankadtam. Az óvszer is le tud lohasztani.


28F

2019. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szex elott egyel meg egy kanal mezet...nem lesz gond.

Olvass utanna, nekem bejott.

2019. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ezzel, sajnos fokent az ovszer teszi ezt az en esetemben. Probalj meg olyankor pozt valtani, ha neked is az ovszer a gond foleg, arra sajnos nem nagyon tudok mit mondani.
2019. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Óvszer lelohaszt.

Ha sokáig lovagol rajtam, szintén.

2019. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!