Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a 20 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a 20 év feletti szűz lány?

Figyelt kérdés
Az ilyen lányok általában előnytelen kinezetűek?
2019. jún. 4. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a 20on éves szüzek olyanok már 25 felé mint egy ostoba tini muff, akinek semmi nem jó, ezeknek nem hogy magukkal de még a világgal is gondjaik vannak, messzire el kell őket kerülni.0
2019. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
itt az oldalon gyakori.
2019. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem jellemző, de akad. És éppen úgy lehet előnytelen, mint átlagos kinézetű, vagy csinos.


Jól tükrözi a mai társadalom értékítéletét a válaszokban, hogy mi az ilyen emberekkel a "probléma". Pedig meglehet, hogy semmi "probléma" nincs.


Miért volna probléma, ha valaki 24 évesen kezd el szexelni, és nem 17 évesen?


Lehet, hogy csak olyan körökben mozog az illető, ahol nem tud ismerkedni. Vagy, ha nagy ritkán útjába akad 1-2 ember, az társnak nem megfelelő. Ő pedig ne adj Isten tényleg társat keres, nem dugópartnert. A 17 éves dugópartner sem társ feltétlenül.


Az mennyire gyakori 20 év alatt, hogy szexelnek az emberek, és mégsincs boldog párkapcsolatuk?

Az mennyire gyakori 20 év alatt, hogy szexelnek, és lelkileg mégis magányosnak érzik magukat?

És az mennyire gyakori a 20 év alatti lányok körében, hogy szexelnek, de mindezt éretlenül, vagy figyelmetlen partnerrel teszik, és nem is élvezik?


Ezt azért írom, hogy lásd, a kép nem ennyire fekete, vagy fehér.


Én 24 és fél voltam, amikor életemben először szexeltem. nem gondolom, hogy én voltam a két lábon járó probléma. Középiskolában a tanulással foglalkoztam, nem jártam el nagyon. Pár embert megismertem, de nem voltak hozzám valók. Egyetemen olyan szakra mentem, ahol csak lányok voltak. Az utcán és a buszon nem szedett fel senki. Vagyis de, egyszer. De ő nem fogott meg annyira, hogy párként kelljen.

Akit viszont 24 évesen találtam, az az ember a férjem lett. Első, és egyetlen szexuális kapcsolatom. Miért nem szexeltem korábban? Szexelhettem volna, de igazi társsal akartam, nem dugópartnerrel. Igazi társat pedig akkor sikerült találnom. Nem gondolom, hogy ez bármilyen téren "probléma". Csak a mai világ értékítélete teszi azzá.


Egyetemi lakótársam is szűz volt, sőt, valószínűleg most, 31 évesen is az. Hogy miért? Igazából csak ő tudhatja. Van, akinek nincs is igénye párkapcsolatra, vagy, nem repül a sült galamb a szájába, de ő maga sem tesz érte. DE ez is csak akkor probléma, ha Ő maga annak érzi.

2019. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Utolsó, jó volt olvasni a válaszod, én is hasonló cipőben járok.
2019. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kapásból van 3 ilyen ismerősöm is és mind3 elég jól néz ki. Egyikük idén lesz 24. Egyiken sem akarják akárkivel elveszteni.
2019. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát én 20 vagyok és szűz, de egyátalán nem előnytelen a kinézetem, sőt.. és a személyiségemmel sincs baj..
2019. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!