Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cuki típusú lányok vajon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuki típusú lányok vajon kicsit perverzebbek is az ágyban?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok velük kapcsolatban, az ilyen kis szép arcú, vagy babapofis, de visszafogott, cuki lányok.

Én azt tapasztaltam, hogy elég perverzek az ágyban, ami jó egyrészt,csak így még jobban össze törik az ember szívét, valamint gyakrabban cserélik le a pasijukat.


2019. jún. 1. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne általánosíts!


Én is cuki csajnak számítok (a pasik ezt mondják rólam) és elég perverz is vagyok az is igaz, de nem cserélem gyakran a pasijaimat. Aki bevállt azzal szívesen találkozgatom.


És nem hinném h csak a cuki csajok perverzek.


L

2019. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tavol álljon tőlem, hogy általánosítsak, nem akartam h. bárki is magára vegye.

Akkor valószínű nálam volt csak ez rossz tapasztalat.

2019. jún. 1. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az perverz,ha szeretik a fa..t?
2019. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsót hagyjátok figyelmen kívül, az az én hibámból is adódhatott főleg,inkább a cuki való életben kontra perverz a magánéletben dolog érdekelt.

Bár legkevésbé se bánom, imádom az ilyen lányokat.

2019. jún. 1. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

#3

Nem vagy tisztában a fogalmak jelentésével? A perverzség nem egyenlő azzal h vki szereti e a péniszt vagy sem.


1es voltam.

2019. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a perverzség?
2019. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 es nálad ez például miben nyilvánul meg?
2019. jún. 1. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is cukinak mondanak, mondjuk szerintem a babaarcom miatt. Perverz vagyok az ágyban, meg úgy a hétköznapokban is vannak perverz beszólásaim. Azt nem hiszem hogy túl gyakran váltogatom a partnereimet, kb ilyen "átlagosan"

Attól függetlenül hogy a perverzség igaz rám, nem hiszem hogy minden "cuki" csajra igaz.

2019. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó de elmondanátok mit tartotok perverznek magatokban?
2019. jún. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!