Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti kinyaljatok a partneretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinyaljatok a partneretek feneket?

Figyelt kérdés
En no vagyok es a kerdesem is hozzatok vagy hetero kapcsolatban elo ferfiakhoz iranyul hogy nyaltok/engeditek e a popsi nyalast vagy igenylitek is... ennel tovabb is mentek e esetleg prosztatanasszazs?
2019. máj. 30. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még lekvárosan is.
2019. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem csinálta nekem lány, de igény az lenne rá :) A prosztatamasszázst is szívesen kipróbálnám.

F

2019. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Nálam alap az adok kapok rosszabb napokon is. Barátnőmmel bélgáz fétisünk van es mivel két hülye egy pár ezért nálunk ánusz nyalás extrákkal a menü.
2019. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Fürdés után nincs ott semmi. Ha nem is minden alkalommal, de nálunk elő szokott fordulni oda-vissza egyaránt.
2019. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tenném soha, de az exem arra izgult, hogy nyalja a fenekem, nekem semmi extrát nem nyújtott ezzel, engedtem, mert ő élvezte, és ennyi.
2019. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

En szeretem izgatni a popsiját és nem várok viszonzást de izgató lenne!

f

2019. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Én imádom nyalni a feleségem nagy kerek popsiját.
2019. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előző három barátnőmnek csináltam, néha ők is csinálták nekem. Prosztatamasszázs is volt néha.
2019. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes módon az anál (bedugni a farkam egy nő seggébe) nem érdekel és az ujjazás sem, de egy borotvált és frissen mosott női feneket elnyaldosok, pl. puncinyaláskor szívesen áttéved oda a nyelvem.


Az, hogy nekem csinálják, egyáltalán nem érdekel, sőt, taszít.

2019. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Időnként kinyalom barátnőm popsiját, nagyon izgató és intim dolog.
2019. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!