Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy a szakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a szakítás miatt csökkent le ennyire a libidóm?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy komoly kapcsolatom, ám sajnos szakítással végződött. Azt gondolnám, ez után normális, ha egy darabig nem vágyom partnerre, de ez már több, mint másfél éve volt... Azért fura, mert előtte viszonylag nagy szexuális étvágyam volt, esetenként akár napi 4-5 menet is belefért. Azóta viszont folyamatosan lecsökkent közel nullára. Lehetett volna számtalan partnerem, de nem érdekel, néhány alkalmi kapcsolaton túl, de azokat sem élveztem, több esetben fel sem állt, mert egyszerűen érdektelen volt, képtelen voltam felizgulni. Az adott kapcsolat előtt rendszeres volt a napi legalább egy maszturbálás, ha nem volt meg, akkor másra sem tudtam gondolni, míg manapság talán kéthetente, ha eszembe jut egyszer, de akkor is csak unalomból. Legtöbb esetben az erekcióm sem olyan már. Szerintetek mi lehet a gond? Iszonyatosan megviselt lelkileg, aminek azóta is érzem a nyomait, ezért gondolkoztam pszichológuson, de még nem szántam rá magam. Nem hinném, hogy fizikai okai lennének, bár akkor felhagytam a sporttal is, és azóta nagyon egészségtelenül eszem, szóval talán az is szóba jöhet. Mintha nullára csökkent volna bennem a tesztoszteron. Esetleg van ötletetek, mitől lehet? Történt már mással hasonló? Helyre lehet ezt hozni valahogy?


23/F



2019. máj. 21. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat igen
2019. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo problemam van, kicsit tobb mint fel eve lett vege az 5 eves kapcsolatomnak es azota nincs kedvem hozza. Maszturbalni szoktam, de az, hogy odamenjek egy nohoz es megprobaljam felszedni es agybavinni, egyszeruen nem tunik erdekesnek. Engem is nagyon megviselt lelkileg a szakitas, en ennek tudtam be. Szerintem el kellene mennunk pszihomokushoz.
2019. máj. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell kezdeni újra a sportot, és vissza fog állni.
2019. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!