Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pedofíliával vádolják a 42...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofíliával vádolják a 42 éve meghalt Elvis Presley-t, normális világban élünk?

Figyelt kérdés
Több 14-15 éves kis csajjal lefeküdt,na bumm és olyankor mi van?Senkit nem erőszakolt meg,önként és dalolva tették szét neki a lábaikat.Tuti elájultak a gyönyörtől,hogy a király alájuk pörkölt.Egy örök élmény nekik.Bárcsak én dughattam volna meg 14 évesen Szűcs Juditot,vagy Csepregi Évát.:)
2019. máj. 17. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Unalmas az élet

Már a halottakat is leakarják csukni

2019. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is tisztában kéne lenni a pedofília jelentésével. Mert se nem attol lesz valaki pedofil ha erőszakol sem pedig a 14-15 éves lányokkal való szextöl.
2019. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"Egy könyv sokkoló módon azt állítja, hogy Elvis Presley szintén pedofil volt, és 22 évesen 14 éves barátnői voltak - számolt be róla a Daily Mail."


Forrás: [link]


Nem tudtam, hogy a média ostobaságát még lehet fokozni, de ezek szerint igen.

2019. máj. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ostobák hanem pénzügyi zsenik. Az ilyen baromságokat jó pénzért el lehet adni.
2019. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na jó. Ez a hír leginkább médiafogásnak tűnik. Persze nem tudhatjuk pontosan, de szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy pedo lett volna.

A kifejezéseket pedig tisztázzuk: Pedofil az, aki gyerekek iránt érez szexuális vonzalmat. Ez egy betegség. Egy pedofil számára nem vonzó az, aki már testileg felnőtt. Tehát aki egy tinivel fekszik le, az nem pedo. Gyerekmolesztáló az, aki a pedofil vágyait ki is éli. Pedofilnak lenni nem számít bűncselekménynek, de a gyerekmolesztálást bűntetik. Nagyon helyesen. Viszont! Nem minden pedofil gyerekmolesztáló, és nem minden gyerekmolesztáló pedofil.

2020. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!