Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fiúk/férfiak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fiúk/férfiak nem jutnak soha női test közelébe?

Figyelt kérdés

Én mivel nem vagyok beszédes, önbizalommal teli, nem járok bulizni így sokszor úgy érzem hogy nekem sosem fog összejönni párkapcsolat.

Sokáig azt hittem hogy alkalmi sem, de az összejött csodával határos módon:)

Pedig elvileg a lányoknak olyan fiú kell akikben megbízhat, és szeri őt. Én ilyen vagyok, de még is azt látom hogy pont az ellenkezője kell a lányoknak. Ráadásul nem vagyok ronda (vagyis remélem.) De mivel bejöttem már több csinos lánynak így úgy gondolom hogy annyira csak nem vagyok ronda akkor.


Milyen fiúk/férfiak nem jutnak soha női test közelébe?


2019. máj. 11. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos, akik nem mernek kezdeményezni, nem járnak társaságba, alacsony, vékony, nem néz jól ki. Sok oka lehet.
2019. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő. Én sajnos pont nem kedvelem a nagyon csendes és önbizalomhiányos pasikat. Nekem az h szeret valaki nem elég. Kell h férfinek lássam és h nevetgéljünk meg barátokkal találkozzunk. Bár hozzá teszem én egy eléggé beszédes és társaságkedvelő lány vagyok. Szerintem ha egy hasonló típusú lányt keresel annál lehet esélyed. :)
2019. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azok, akik begubóznak, nem mernek kezdeményezni, avagy nem törődnek magukkal, igénytelenek.


Ha egy férfi valóban akar egy nőt, megszerzi azt, főleg ha a nő is partner ebben.


Azt kár feszegetni, hohy mikell egy nőnek, mert egyéne válogatja. Van aki a minta férfiról álmodozik, van aki arról, hogy jó durván meg...


Nincs két egyforma nő, ahogy férfi sem.


32N

2019. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azok a selejtek akik a párkapcsolat hiányát úgy jellemzik, hogy "nem jutnak női test közelébe", vagy "nem voltak vaginában/ nem láttak vaginát".

Ha van egy kis igazság a földön, sosem szeret bele komolyabban senki egy olyan "férfiba" aki így beszél a szexről és a nőkről.


(De komolyan - miért beszél így a szűz/sikertelen férfiak túlnyomó többsége? Gusztustalan. Mintha tárgyakról beszélnétek.)

2019. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. szabály:A lányok mindig az ellenkezőjét gondolják mint amint mondanak.
2019. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ronda, vézna, félénk, egyedül van, nem keresi a kapcsolatot nem azért, mert homo, hanem nem kell jól el van egyedül. Nem jár szórakozni, stb. Jó, rendes, dolgos, kedves fiú érzékeny,... Nincs egy haverja se.... Nem facebookol vagy Instagrammol és selfizik óránként... Nem sorozat gyilkos, rabló.
2019. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!