Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 körüli férfiak, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak, csak szexet akartok fiatal lányoktól?

Figyelt kérdés
A kérdés apropója annyi, hogy rám van kattanva egy 40-es férfi, és nem tudom mit akar ennyire. Nem is mondja el. Akik ezt csinálják, vagy csináltak hasonlót, mi az oka? 20 év van köztünk.
2019. máj. 9. 20:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha van párja, akkor nagyon valószínű, ha nincs, akkor lehet belőle kapcsolat. Hogy mennyi ideig, az már 2 emberen múlik. Egy 40-es ffi.
2019. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nem ismerlek. Igen, vonz a korosztályod, mert fiatal és kívánatos.

Ha megismerlek, lehetne más is, mint csak szex.

2019. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem feltétlen!


Sok pasi 35 és 50 éves kora között állapodik meg, és jellemzően fiatal nőkkel. 20+ évesen nem lány vagy, nő!

2019. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én akár komolyabbat is el tudnék képzelni egy fiatal lánnyal, ha ő is úgy gondolná, hogy érdemes megpróbálni. Valami miatt szeretek gondoskodó lenni. Persze, ha csak szexet akarna, az ellen sem lenne kifogásom. De nagyonis el tudnék képzelni ennél jóval többet is!

45Ffi

2019. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az illetőt nem ismerem, de én tuti többet akarok... ;)

F45.

2019. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak szexet akar!
2019. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnos csak szexet akar. Az ilyen idős férfiak csak ritkán akarnak fiatalabb lánnyal komoly kapcsolatot a kor miatt, így nagy esélyes csak szex lenne
2019. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Normalis idosebb pasi nem akar komolyat hosszutavon egy 20on eves lanytol. Izgatonak izgato de a termeszet torvenyei ugyis erosebbek. Es hosszutavu kapcsolat nem lesz ebbol...F
2019. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
attól függ mennyi eszed van. a kérdésedből úgy tűnik nem sok...
2019. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én például nem csak szexet akarnék. Nagyon szeretnék egy fiatal lányt magamnak.
2019. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!