Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik viszonylag sokáig szüzek voltak/vagy még azok?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi az oka?

Zavar Téged?

Hány éves vagy?

Milyen nemű?


2019. ápr. 30. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem volt még olyan ember, akinek “odaadtam” volna magam, illetve lekötöm magam fontosabb dolgokkal, és nem zavar egyáltalán, nem érzem se rossznak, se jónak. :)

21/L

2019. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

25 éves koromig voltam szűz. Nő vagyok.

Több oka volt, nem tudom csak egy okra visszavezetni.


Egyáltalán nem kezdeményeztek nálam a fiúk tinédzser koromban. Ennek oka, hogy nem voltam szép. Olyan 9-10 éves koromig nagyon szép kislány voltam, de aztán megcsúnyultam. Míg a többi lány nőiesedni kezdett, én borzasztó sovány lettem és nem nőtt meg a mellem.

Nagyon erős szemüveget hordtam.

Később kontaktlencsére váltottam, az arcom egész szép volt, de mivel mellem ettől még nem lett, továbbra sem udvarolt senki.

Kb. 19 éves voltam, amikor először éreztem azt, hogy felfigyelt rám valaki, ráadásul pont az a srác, akibe vagy 3 éve halálosan szerelmes voltam, úgyhogy kellőképpen túlértékeltem, amikor bejött a munkahelyemre és tettől talpig elvörösödött tőlem és két értelmes szót nem tudott kinyögni, össze-vissza dadogott. Nem lett belőle semmi és ezt nem tudom, hogy éltem túl. Igazából onnan kezdve nem érdekelt senki más 10 éven keresztül. Volt olyan senkinek nem kellő srác, aki 25 éves koromban rámfanyalodott, én meg belementem a kapcsolatba, mert már érdekelt a szex, de nem vonzódtam hozzá. Ja, másik oka az volt, hogy nem is ismerkedtem korábban, hogy 23 éves koromig gyülekezetbe jártam és a házasságig szűz akartam maradni, ami még nem is lett volna akkora baj, ha lett volna kivel ismerkedni, de tiltották a más gyülekezettel való kapcsolattartást, abban a gyülekezetben pedig csak az az egy érdekelt. Ha nem lettem volna hívő, nem tudom, hamarabb találtam volna-e valakit, de szerintem nem, mert nem mozdultam volna ki soha sehova, csak suliba és munkába.

Zavart amúgy a szüzességem egy idő után. Egyrészt vágytam a szexre, másrészt volt olyan nőgyógyász, aki majdnem leköpött azért, mert 25 évesen még szűz voltam. Konkrétan 2 eset volt, két különböző orvosnál, petefészekcisztám volt, egy női ultrahangos tett egy nagyon durva megjegyzést, amikor azt mondtam neki, hogy nem lehetek terhes, max. a Szent Lélektől, a másik meg egy nődoki ripakodott rám, hogy akkor hogy vizsgáljon mégis meg? De persze ezeket kb. lesz...artam, a szexuális vágy jobban zavart. De hiába mentem bele azzal a sráccal 25 éves koromban, az nem szex volt, amit mi akkor műveltünk, annyi erővel egy karót is dugdoshattak volna belém. Fájt is, túl nagy is volt neki, nem is vonzott, úgyhogy egy idő után leépítettem a szexet és csak érdekből éltünk együtt évekig. Igazából 29 évesen szexeltem először egy olyan sráccal, akibe szerelmes voltam.

2019. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26 vagyok, férfi és eléggé zavar. Suliban fiú osztályba jártam, esélyem sem volt csajozni, plusz nem is vagyok az a csajozós típus. Volt egy lány akinek tetszettem, de nem kezdtem vele semmit, mert nekem nem tetszett. Évekig nem jártam sehova, mert nem volt rá pénzem. 21 éves koromban kezdtem el dolgozni. Havi 300 óra mellett nem nagyon volt időm eljárni sehova. Volt egy lány aki tetszett, de nem viszonozta. 23 évesen kezdtem el kamionozni. Ekkor már bőven volt pénzem eljárni ide-oda, de havi 2 napot voltam itthon. 25 voltam mikor abbahagytam. Haza jöttem, hogy hátha most megismerek valakit. Tetszett egy nő, de nem jött össze. Kezdek aggódni, hogy mi lesz így. Most eljárok hétvégente fiatalokkal túrázni. Van egy nő aki tetszik, de egyelőre nem tudom őt hova tenni. Komolyan kezdem azt hinni, hogy egyedül maradok. Ötletem sincs, hogy hol lehet fiatalokkal ismerkedni. Ja, voltam spéci párkereső túrán is kétszer, de semmi. Pedig amúgy semmi baj nincs velem. Nem vagyok ronda és/vagy kövér, általában jófejnek tartanak, anyagilag független vagyok, van egy 20 éves autóm, többet keresek, mint egy diplomás. Szóval rendben van minden, csak nem találom a párom sehol. Utálom ezt az állandó szégyenérzetet. Rettegek ha szexről vagy nőkről van szó a baráti társaságomban. Ja, regisztráltam egy szexpartnerkereső oldalra is, de mindenki kioffolt miután kiderült, hogy szűz vagyok. Gondoltam, hogy elmegyek prostihoz, de nem hiszem, hogy jót tenne az önbizalmamnak, úgyhogy ezt elvetettem.
2019. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok,és sajnos nem volt még olyan pasi aki megdugjon.
2019. máj. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28 éves koromig 1 kapcsolatom volt, de nem lett belőle szex. Közmunka programban vettem részt, és lett egy nálam 20 évvel idősebb kolléganőm. Akivel sokat beszélgettem és szóba került a szex is. Akkor derült ki hogy ő egy exprosti és megtetszettem neki és szeretne velem lefeküdni.A teste nagyon feszes és fiatalos volt csak az arcán látszott hogy ő 48 éves. Kaptam az alkalmon és szűztelenített nsgyon jó volt és nem bántam meg.
2019. máj. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt 31 éves vagyok
2019. máj. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 éves fiù vagyok. Még mindig szűz... egy darabig bántott a dolog,de igazából most már úgy vagyok vele megvárom az igazi kapcaolatot. Eddig nem nagyon jöttek össze a dolgok a lányokkal, most meg nincs időm ismerkedni. Azért meg hogy csak túl legyek rajta nem keresek senkit. Majd el fog jönni a megfelelő pillanat a megfelelő lánnyal.
2019. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!