Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Van köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Van köztetek olyan, aki bele menne egy lazább, akár csak orál szexkapcsolatba / alkalmiba?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy pasi akivel találkozgattok, összefuttok egy rövid időre, orálisan kielégít, te pedig a végén elélvezel, viszont nincs semmilyen kötöttség köztetek. Persze nyilván szex és viszonzás sem kizárt, csak éppen nem elvárt. Látnátok ennek bármi értelmét? Nyilván abból induljunk ki, hogy megvan a kölcsönös vonzalom és mondjuk akár "meg is hálálja", hogy vele voltatok és ezt engedtétek neki. Vagy ha úgy tetszik akár ez egy egyszeri alkalom is lehet.

2019. ápr. 22. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem hangzik rosszul... de ő ennyivel meg is elégedne?

Neki mi benne az élvezet?

2019. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Bele hát ;) imádom az orált, persze örömmel viszonoznám is kölcsönös vonzalom esetén. ha a pasi viszont csak csinálni szeretné azt se bánnám különösebben :DD

nem kérik priviket mert komoly kapcsolatban vagyok, de ha szingli lennék biztos belemennék egy ilyenbe :) ha nem jönne be annyira mint gondolom, akkor legfeljebb abbahagynám.. egy próbát tuti megérne nekem

2019. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
szívesen benne lennék ilyenbe, akár másra is. 29/F
2019. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Én férfi vagyok de benne lennék egy csajjal ilyenben és élvezném. Persze nem úgy, de alapvetően örömet okoz ha másnak örömet okozhatok :) Hogy miért "elég ennyi" annak az okát itt most nem részletezem, de ha valakit érdekel, dobjon egy üzit.

28F

2019. ápr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Orál szexkapcsolatba nem. Nem sok értelmét látom h orál után nincs szex, de egy szexkapcsolatba, vagy egy alkalmi kapcsolatba igen, de csak akkor ha megvan köztünk a férfival a vonzalom.


22L

2019. ápr. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én minőségi szexkapcsolatba csak.
2019. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szex nélküli szexkapcsolatnak nem sok tetejét látom. azt szoktam mondani, hogy bizonyos dolgokat nem lehet "kicsit" csinálni. Nem lehet pl "kicsit ba szni".


31n

2019. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Persze nyilván szex és viszonzás sem kizárt"

szerintem a kérdező arra gondol, hogy kezdetben csak orális szex lenne, aztán idővel komolyodna. tehát ahogy írta először csak kinyalná a csajt viszonzás nélkül. aztán a második alkalommal már viszonozná a nő és így tovább.. nyilván egyik fél sem tudná megállni egy idő után hogy ne legyen szex :D


én pasi vagyok de én is simán vevő lennék arra, hogy csak azért találkozzak egy nővel, hogy orálisan kielégíthessem ;) szeretem csinálni és szeretek orgazmust okozni egy nőnek, ilyen egyszerű.

2019. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme.
2019. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Simán benne lennék ilyen "kapcsolatba", sőt volt is már :) 23/F
2019. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!