Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoptatás alatt lehet spermát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaubaba18 kérdése:

Szoptatás alatt lehet spermát nyelni?

Figyelt kérdés
Mivel szülés után 6 hétig nem lehet szex ezért a páromat orálisan elégíteném ki.

2019. ápr. 20. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%
9.-et miért pontoztátok le, nagy szex tudósok???
2019. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Ez nagyon gusztustalan. Minden amit lenyelsz, átmegy az anyatejbe is. Jó étvágyat, 🤮
2019. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igazuk van akik azt írják, hogy minden amit lenyelsz, az átmegy az anyatejbe, majd ugye a babába!


A megoldás: Amíg szoptatsz, addig kizárólag natúr, emberi anyatejet fogyassz!

2019. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Adalék a #13-hoz: nagyon vigyázz, hogy akinek az anyatejét fogyasztod, az is anyatej-evő legyen, hiszen az ő tejébe is átmegy, amit eszik, és így tovább, a végtelenségig...
2019. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Lepontoztátok a 3-ast. Pedig neki van igaza. Szoptatás alatt csak a gyerekedet tartsd a karodban, ne a párod farkát.

Ha a szoptatási időszakról kérdeztél volna, jogos lenne az ellenvélemény is.

2019. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze
2019. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Miért kell viccet csinálni

Ha nem hiszitek el akkor Kérdezzetek meg a védőnőt egy ovost aki fel fog világosítani hogy igen mindent amit eszel iszol beépül az anyatejbe és 24 óra mig lebomlik..

Ezt onnan tudom mert annak idején

Rutin szerűen megittam a tejeskávémat.. és totálisan elfelejtettem hogy nem fejtem előtte.

Felhívtam a védőnőt és megynyugatatott hogy a mai nap beépült koffein le fog bomlani másnap

Úgyhogy másnap kaphat anyatejet a lányom

Aznap természetesen tápszert kapott.

N

2019. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez az eset akkor volt mikor Haza jöttünk a korházból
2019. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
persze
2019. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!