Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy ilyen jól csinálja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ilyen jól csinálja?

Figyelt kérdés

A barátnőm szűz még, viszont tegnap este lefeküdtünk aludni és elkezdtünk csókolózni. Aztán matatni kezdett lent, és elővette a farkam. elkezdte kényeztetni, de valami iszonyat jó technikával csinálta.

Nagyon durván jó volt.


Azt mondta, ez volt neki az első sz*pása. Létezik ez?

van olyan, hogy elsőre valaki istennő legyen benne?


Nem akarom azt hinni, hogy kamuzott és korábban már sz*pott, bízom benne, de brutál jól csinálta. Szinte már túl jó volt.


2019. ápr. 19. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2019. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Van aki úgy születik hogy benne van.
2019. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jelenti azt, hogy máson nem gyakorolt még. :) Én anno vettem egy zselés dildót és azon gyakoroltam a mélytorkot. Amúgy kicsit gáz, hogy ennyire nem bízol meg benne.
2019. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Finomabb a kaja, ha már nagyon éhes vagy.
2019. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy mi volt korábban?

Az a lényeg, hogy tiéd a csaj.

2019. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Amikor elvesztettem a szüzességem, nem szóltam a férfinak. Mert tudtam, hogy minden jön magától. A férfi semmit nem vett észre, imádta, ahogy szopok és a számba is élvezett. El volt hűlve és utána össze is jöttünk. Amikor mondtam neki, hogy nekem ő volt az első, nem hitte el,azt hitte viccelek.


Igen, van, aki egyből ráérez erre. Vuszont azt nem tudhatom, hogx a barátnőd is ilyen-e, mert ettől ő még kamuzhatott. Ezt mi nem tudhatjuk

2019. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!