Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 160 centis fiatal nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 160 centis fiatal nőt legfeljebb hány kilóig találtok kívánatosnak?

Figyelt kérdés
Ha átlagos a csontsűrűsége és az izomzata, tehát nem edz.
2019. ápr. 19. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50-nél ne legyen több. Max. 55.
2019. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Hú, mennyire bírom ezt a felfogást... mimdenki, aki kövér egy lusta sz#rdarab...


Csak szólok, hogy nekem hormonproblémáim vannak. Alacsony tesztoszteron szint, ami hízással jár még úgy is, hogy kb kisbaba mennyiséget eszek. Reggel laposabb a hasam, este van, hogy háromszorosára dagad és fáj, pedig csak nyersrépát ettem aznap. Nem fogyok. 157 cm vagyok és 62 kg.


Azért nem tudom feldolgozni azt, hogy örökéletemre, sport mellett is egy hájas disznó leszek, mert az olyanok, mint te, kedves #6-os, léteztek. Néha kicsit ki kellene nyitni a szemünket.


Egyetlen szerencsém, hogy homokóra alkatom van, és bármennyire hihetetlen, sok férfi lenne velem. Ja, és fel is vállalnának, mielőtt még azt mondanátok, hogy a dagadtak csak szexre jók, de amúgy letagadják őket.

2019. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Derwer ***** válasza:

Alapvetően én is a 60-65öt mondanám.

Aztán itt a feleségem és olyan a testalkata, higy 80kg környékén se rossz.

Az egészségére persze ez már ártalmas , ezért mostmár tesz is ellene.


De amúgy kisugárzás és az összkép a fontos. Nem a kilogramm.

2019. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
#12 szúrnálak
2019. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45
2019. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!