Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ilyen farokkal ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ilyen farokkal ki lehet elégíteni a nőket?

Figyelt kérdés

12 cm/3.3 cm

21 éves srác vagyok, szűz de nagyon szeretnék már barátnőt, viszont félek kevés leszek hozzá. Poreszra is csak max 8-11 percig birom verni és 15 éves koromtól gyakorlom (akkor is annyit bírtam most is). Ennek ellenére nagyon szeretem kicsapni, mert van naponta 3x hogy csinálom. A méretemre meg annyira rástresszeltem, hogy vettem 23/4.5 cm-es vibrit a leendő barátnőmnek. Na és milyen nőkhöz lehet elég ez a szerszám: csak alacsonyakhoz? Köszi a normális válaszokat.



2019. ápr. 17. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Inkább légy te a kislány😃
2019. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van esélyed, hogy találj ilyen nőt. Sokaknak nem a 23/5 centis kell...
2019. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Poreszra mi? Lol.


A méretemre meg annyira rástresszeltem, hogy vettem 23/4.5 cm-es vibrit a leendő barátnőmnek.

Miért nem inkább lovat vettél neki? Nyihaha.

2019. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem találtam 4.5-ös vastagságban rövidebbet. Ne nyomja tövig és jó lesz az. Vibri meg a szekrényemben van, szépen be is csomagoltam nehogy megtalálja akinek nem kellene. Sosem használtam és nem is azért vettem, hogy én legyek a "kislány", hanem a barátnőmnek aki még nem létezik :)
2019. ápr. 17. 17:47
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Van akit ki tudsz elégíteni ekkora mérettel, és van akit már nem.

Nekem ez kicsi lenne bocsi.


L

2019. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Hat ha a 23 es 12 kozott kene valasztani, akkor a 12-es kene. Amugy egy ujjtol is el lehet elvezni, szoval nem kene, hogy gond legyen.
2019. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
bírom az olyan buta embereket,mint az utolsó...egy ujjtól is el lehet élvezni?ahhoz meg nem kell pali haver:) teljesen más a kettő,egy faroknak feszítenie kell a nőt,egy ujjal teljesen mást csinálsz...egyébként nem akarom elvenni a kedved,de ezzel nehéz lesz barátnőt találnod,még ha a hosszát nem is vesszük,vastagságban is elég kevés...a lányok meg kíváncsiak ahogy gondolom te is,és még ha meg is marad valaki melletted,mindig érdekelni fogja hogy milyen egy nagyobbal.de ha mégis találnál olyat aki így elfogad,azt becsüld meg:)
2019. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

#7


Es ezt ki mondta neked, kisfiu, hogy feszitenie “kell” egy jo penisznek? Vagy te is tobb meretet probaltal mar?


A kerdes tapasztalt nokhoz szol elsosorban, akik tudjak, hogyan kell banni egy penisszel - nem pedig a hozzad hasonlo ostoba, meretmanias farokmericskelo, nulla szexualis intelligenciaju fiucskakhoz.

2019. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi, en 18 eves vagyok, es meg szuz, mert nem talalok olyan velem egyidos csajt aki szexelne velem, csak nalam az a baj h tul nagy (20/6) eddig 2 bnom volt de egyikkel sem tudtam szexelni...
2019. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
#8 jólvan ujjazgasd magad inkább,más úgyse jut neked ennyi ésszel:D
2019. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!