Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasimnak csak rám áll fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak csak rám áll fel?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, hogy egy férfinek csak a szerelmére áll fel a farka?

2019. ápr. 15. 11:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%

Azért hiszed ezt mer ő mondta neked? 100% hogy hazudott. Vagy elmentél vele egy másik nőhöz hogy megnézd hogy arra is feláll-e?

Ne legyél már ilyen naiv. Ha valakinek rendben van az erekciója akkor néha spontán is feláll, főleg hajnalban, reggel.

2019. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Spontan erekcio van igen. De olyan is, hogyha szexualitas kerul szoba massal el sem tudja kepzelni, legyen szo barkirol. Szoval el is hiheted akar. Valoszinu jo a kapcsolatotok minden teren.
2019. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elején, ha nagyon szerelmes vagyok, akkor nem szokott más lány érdekelni, mert egész nap csak rá gondolok.

Ilyenkor fel sem merül, hogy más lányra felizguljak, mert ő mindenkinél csodálatosabb és nem kell más.

Szerintem ha valaki egy kapcsolat elején is más lányokra maszturbál, az nem szerelmes.


Ez évek alatt elmúlhat és elkezdhetnek a pasik más lányokról is fantáziálni, ezért van az, hogy a hűség egy döntés a hosszú távú kapcsolatokban. Sajnos nekem még nem volt olyan hosszú kapcsolatom, hogy megtapasztaljam ennek az elmúlását, így nem tudom mikortól van ez.


24/F

2019. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha így találják ki a történetet, akkor létezik.
2019. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyen sajnos. Meg is szívtam mert viszaélt vele sokszor, majd félre kurt és lelépett, sokáig tartott feldolgozni...
2019. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Aranyos, hogy el akarod hinni, de azért gondolkodjunk reálisan szerintem. Az én pasim sem csalna meg és nagyon szeretjük egymást, de én őszintén aggódnék, ha amúgy nem állna fel a farka. Egy egészséges férfi nemi szerv bizonyos ingerekre feláll, nem csak a szerelmére. Ebbe nem kell semmit belelátni, ez csak biológia. Nagyon naiv és tudatlan vagy.
2019. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! A normális hangnemben íródott, informatív válaszokat köszönöm. A többieknek meg ment a piros pacsi. :)
2019. ápr. 15. 18:05
 18/20 anonim ***** válasza:

Az nem lényeg hogy feláll e másra mert fel fog

De ha szeret akkor egyszerűen csak nem néz meg más lanyokat hiába tetszenek neki

2019. ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Noha nagyon ritka, de létezik az a szerelem, amikor a pasi így érez, ezt tanúsíthatom.
2019. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, ha nagyon jó illatú vagy.
2019. máj. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!