Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mostantól nem eszek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostantól nem eszek és holnap este fogunk popószexelni akkor biztos nem lehet "meglepetés"? Inkább így is szükséges volna beöntést adni magamnak?

Figyelt kérdés
A páromat nem zavarná, mert tudja hogy olyan lehet.... Viszont engem zavar! Az análszexet én is szeretem, a beöntést viszont gyűlölöm!

2019. ápr. 11. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha éhenhalsz, kit fog pukkantón dugni 😁 ? Erre semmi szükség, mint ahogy beöntésre sincs. Kimosod irrigátorral, az tökéletes.
2019. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
A meglepetés a korgó gyomrod lesz...
2019. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem fogok éhen veszni!:) De köszönöm, hogy aggódsz értem!

Az irrigátort próbáltam már és az még macerásabb, mert sokadjára is "koszos" ami kijön.

2019. ápr. 11. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Hogy mik vannak...
2019. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 orton ***** válasza:
Mik vannak?
2019. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ez a beöntősdi.

Vagy óvszerben csináljátok, vagy menjen el utána a párod megmosni a farkát, és pisiljen,hogy kiöblítse a húgycsövet.

Lassan 20 éve szexelünk análisan is a feleségemmel.

2019. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!