Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretne "cica" lenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne "cica" lenni, olyan nagy kérés volna?

Figyelt kérdés

Feljött, hogy néha szerepjátékokat kipróbálnánk és mondtam, hogy nagyon izgatna, ha cicának sminkelné magát, testhezálló ruhában, egy cicafarokkal, egy cuki pöttyel a nóziján és néhány fekete sminkceruzával kihúzott bajusszal. De azt mondta, kizárt, hogy ezt megtegye és ez amúgyis nagyon hülyeség, felejtsem el.

Pedig előtte én még ördögnek is beöltöztem neki, sőt még favágónak is, kockás ingbe.. :D hát ennyit erről..

Most komolyan mi baja lehet ezzel a cicás dologgal? Csak annyit kértem, hogy bújjon hozzám és legyen olyan kezes mint egy dorombolós kiscica:)

Az ilyen hagyományos tanár diák stb felállások nekem már unalmasak.

Persze hiába kérdezem erről azonnal felkapja a vizet, mert azt hiszi, hogy rá akarom erőltetni, holott csak érdekel miért nem.. de nem válaszol!

Nők... :D :) :(



2019. ápr. 9. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
330
2019. ápr. 9. 20:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Es 31
2019. ápr. 9. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
A mosómedve farok anál plugot én is preferalom,de a párom nem hiszem hogy készen áll rá :D
2019. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék semmit beledugni a fenekébe! Nem tudom hogyan jön ez ide.
2019. ápr. 9. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Sztem sem nagy kérés, de hát nem vagyunk egyformák. A barátnőd ezt nem tartja szexinek, és nem akarja kipróbálni semmit sem tehetsz ellene.


22L

2019. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerinte ettől már zoofil vagy...
2019. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
#6. Nem is az volt a kérdés, hogy hogyan erőltethetné rá, hanem hogy vajon miért nem képes ennyit megtenni, miután a pasi csak úgy lesi a kivánságait...
2019. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Szereted a bejúszos nőket? :D


Akkor ajánlom Koncsíta Wurszt-ot vagy esetleg valami bajszos román cigányasszonyt. :D És sminkelésre sincs szüksége.

2019. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én beöltöznék cicának no offense igy is mindenki azt mondja olyan vagyok mint egy macska 😂
2019. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!