Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek sok lenne a 4.5 cm átmérőjű férfi nemi szerv?

Figyelt kérdés

Egyik alkalmi partnerem azt mondta hogy eléggé vastag, és hogy óvatos legyek. Tényleg kicsit nehezen ment be először, de nem fájt neki. A korábbi lányoknak simán becsusszant.

Vannak olyan lányok akinek sok a 4.5 cm?


2019. ápr. 9. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
4-4,5 az átlag!
2019. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hüvely mérete is változó, pont mint a péniszeké. Nekem volt olyan csajom, akiben a 4,5-esemmel harangozni lehetett, valakibe meg borzalmasan nehezen ment be. A mostani páromnak is rengeteg előjáték és legalább egy orgazmus kell, hogy kényelmesen bemenjen neki. Szóval igen, van akinek az nagynak számít már.

29F

2019. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez a standard méret .
2019. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan van olyan. Például az alkalmi partnernek is. Vagy mi döntsük el hogy hazudott é?
2019. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tuti van olyan, de sztem ez pont jó méret. Így szépen kitöltöd a csajt.
2019. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan 13-13,5 a hossza felénél mérve igaz?Szerintem szépen kitöltöd.Amúgy olyan 5-6cm kis punciba tuti jó.(Függőlegesen a hüvely bejárat aljától a csikló tetejéig,megmértem nőnek tényleg)Bár kis punci alatt is lehet csoda széles hüvely :)meg fordítva is,tapasztaltam.
2019. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Mármint körbe mérve értettem ehhez a szélességhez.
2019. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 +Plusz hozzáteszem az átlag Vagina ahogy mértem úgy mindig 8cm szokott lenni,de vannak nagyobbak is :)
2019. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!