Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar a pasim hármasb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a pasim hármasban szexelni? Hogy lehet ennyire unalmas, begyepesedett alak?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom elegem van ebből. Már régóta szeretném kipróbálni a szexet egyszerre két pasival. Mi baja lenne, ha egyszer kipróbálnánk? Ti szakítanátok vele a helyemben? 35/n
2019. ápr. 7. 16:31
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Majdnem mindenki rosszindulatúan beszólogat, pedig én korrekt vagyok. Megcsalni nem akarom a páromat. Úgy szeretném, ha ő is benne lenne a játékban.
2019. ápr. 8. 02:16
 32/40 anonim ***** válasza:
71%
Miért van ennyi buta ember a földön mint a kérdező?
2019. ápr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Mjanos24 ***** válasza:
Miért nem akkor négyesben csináljátok ?úgy értem 2pasi +2csaj fel állásban?,de ha már mondtat neki ,nem szeretné akkor miért nem fogadot el ,hogy nem akkarja?,kérdezt meg tőle ha pasi helyet a 3dig fél csaj biztos belle menne!strap ont fel csatolja a csaj és olyan mint egy férfi lenne!de ha igy se megy belle.a hármas ba fogadt elyl!,de igy se fogadot el nem akkarja nem szereted!keres valaki mást akkor!
2019. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Szia. Elsőnek le kell ülni egy két pohár bor mellé a vacsi után és beszélgetni. Mondom nem vitázni,hangoskodni. Ezt meg kell beszélni. Benne lehet(sőt biztos) van valami gátlás amiért nem szeretné. A vitával és az erőltetéssel pedig csak rontasz rajta hidd el. Sajnos tapasztaltam. Nyilván ha nem is jön össze akkor még nem kell szét menni, van élet 3-as szex nélkül is hidd el(tudom). Illetve érdemes lehet megegyezni. Ha te kaphatsz egy plusz pasit akkor ő legközelebb egy plusz lányt és mindenkinek meg van a maga élménye. Találni nehéz lesz ez biztos. Mindenki a szőke herceget keresi a fehér lovon. De a lényeg meg kell beszélni ki,mit,hogyan,miért,kivel akar. Ha pedig túl nagy a féltékenység akkor nem lesz 3-as de nem dől össze a világ. Illetve azt bele kell számolnod, számolnotok ha lesz is valami a dologból sajnos a többes után nagyon sok pár szétmegy és szakít mert nem tudja feldolgozni,hogy a párja mást kényeztetett a saját szeme előtt. Ez nem olyan egyszerű dolog sajnos.
2019. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
8%

Egy hármas mindenképp próbatétel egy kapcsolat számara.

Egy erős kapcsolat mindent kibír!

2019. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2019. ápr. 8. 11:19
 37/40 anonim ***** válasza:
64%

1.Mert nem akar.

2.Ettől még nem unalmas, csak neked van sok fölösleges energiád.Másra is hasznosíthatnád.

3.Neki is hamarosan elege lesz belőled, ha így folytatod.

4.Sokat akar a szarka, de nem bírja farka.Járhatsz így is.

5.Pl.elkapna valami "fajin" nemi betegséget, hála a te hülyeségednek.

6.Én a helyében veled szakítanék, de most rögtön.Nélküled boldogabb élete lehetne.


"Úgy szeretném, ha ő is benne lenne a játékban."


Ő nem akar benne lenni a te játékodban.Vedd tudomásul, vagy akkor én is felteszem neked a kérdést:

Hogy lehetsz ennyire értetlen, érzéketlen, mindenkinek lábat szétrakó, minden farkat leszopó, váladékos pina?

2019. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
70%
Tudod, akinek igazán fontos a másik, szereti, tiszteli a párját, az nem tudná elviselni a látványt, hogy valaki mással kefél. És ez így normális. Inkább örülj neki, hogy ennyire fontos vagy neki.
2019. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
27%
Én nagyon szívesen benne lennék ilyen felállásban! Írj!
2019. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
61%
Hulye idiota vagy... es beteg! Legalabb o szeret es tisztel, latom te ot nem. Szakits vele...
2019. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!