Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti lefeküdnétek egy nálatok fiatalbb pasival, aki a korához képest érett? Minden tekintetben persze

Figyelt kérdés
pl:egy 19éves srác 35 évessel vagy 19 eves srac 25 évessel és így tovább

2019. ápr. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2019. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyilván olyan válaszokat várok ,akik igennel válaszolnak ,egy egyszerű nemleges válasznak értelmét nem látom , köszönöm
2019. ápr. 3. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én 25 éves srác vagyok. De ha belegondolok, hogy 19-35-el és 14 év a különbség és, hogy milyen lenne, ha fordított az állás. Most én egy 11 évessel, biztos, hogy nem bújnék ágyba. De lehet, hogy ez tök más hiszen végülis "felnőttekről" beszélgetünk. Én is gerjedek a 40 évesekre nagyon. De csak kúrni kéne. Most egy 19 évessel sem tudnék összejönni, ha belegondolok, hogy akkoriban hogyan gondolkoztam. Hát az kisgyerek még bőven. Még most sem érzem magam igazán felnőttnek, bőven vannak még éretlen lépéseim, s gyermekded vágyaim. Most így kis taknyosnak néz. De nem olyan jók ám azok a kiélt pinák. Dugtam már párat, s jobb a sex ha van valami is benne ;)
2019. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az egy dolog kicsihuszàr, hogy te igen vàlaszokat vàrsz, de miért ìrnàk hogy igen, ha egyszer nem...
2019. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lefeküdnék, igen. 28 vagyok és ha nagyon muszaj, akkor 21-22 év lenne az alsó korhatár. Azt még hozzátenném, hogy legfeljebb 1, max 2 alkalommal.
2019. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, de ennyi idősen se feküdnék le egy 19 évessel, nemhogy 35 vagy 25 évesen. Soha nem is fantáziáltam róla, hogy fiatalabbal vagy korombelivel szexeljek.
2019. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!