Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emiatt az adottságom miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt az adottságom miatt jobb ha örökre szűz maradok?

Figyelt kérdés

20 évesen rá kellett jönnöm arra és el kellett fogadnom azt a tényt, hogy a pénisz méretem miatt arra vagyok kötelezve, hogy a lányoktól távol maradjak. Olyan lett a méretem ami nem engedi meg és teszi lehetővé, hogy valaha is szexuális vagy akár párkapcsolatba lépjek a lányokkal. Amikor meglátom a sírás fog el tőle. Nem elég, hogy kicsi is de egyben görbe is. A méretétől pontos információt nem tudok adni mert szinte sohasem áll fel teljesen. Gondolom azért mert szomorú vagyok miatta és tudom, hogy kevés lenne. Ha tippelnem kell akkor olyan 13-14 cm körül lehet a mérete. Amikor meztelen fényképet látok a lányokról szembesülök azzal a ténnyel, hogy oda nagyon kevés és jelentéktelen vagyok.



Meg szeretnék kérni mindenkit, hogy ne kezdjen el szidni mert így is magam alatt vagyok.



2019. ápr. 2. 18:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
13cm nem a világ vége. Az meg messze van a micropenisztol
2019. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
ember 2 centivel vagy lemaradva az átlag mérettől, ha belegondolsz az egy ujjperc.. a fejedben van a baj nem a nadrágodban
2019. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt ne szomorodj el! Valaki úgyis lesz aki szeretni fogja a méreted! Ebben biztos vagyok. Csak önbizalom kell!!
2019. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora rakás szerencsétlenség vagy... Miért nem mész pszichiáterhez?
2019. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a mérettel nincs semmi gond, a barátomnak is ekkora is nagyon jó vele a szex. Vastagságra milyen?
2019. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A vastagságát nem tudom.
2019. ápr. 2. 18:38
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem sajnaltatni kell magadat hanem ossze szedni, es belátni hogy nem a mérettol fogsz jo lenni az ágyban. Próbálkozni kell ismerkedni, nem hiszem hogy egy lany ha meglatna egyből elkuldene, viszont ha ilyen történne azert a lanyert nem kár. Úgyhogy szedd ossze magad!!
2019. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kerülj magad fölé, mert a világátlagnál kb egy centivel nagyobb a farkad.

Kicsit több embernek van kisebb, mint ahánynak nagyobb van.

Semmire sem vagy kötelezve, de annyit mondhatok, hogy amíg a farkad méretén keseregsz, egyáltalán, amíg ezzel foglalkozol, nem is lesz kapcsolatod lánnyal.

2019. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek olyan csávót, akinek 13 cm, aztán a nők bálványa, szó szerint tapadnak rá a csajok.
2019. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Idióta vagy.

1, miért nem méred le?

Kettő, 14 cm még simán ÁTLAG. Nem kicsi, ÁTLAG.

2019. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!