Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még 22 évesen is szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 22 évesen is szűz vagyok akkor már jobb lenne minél előbb elveszteni?

Figyelt kérdés

Gondolom ennyi idősen kicsi az esélye hogy szűz lányt találjak:(

Menjek bele alkalmiba szerintetek ha lesz rá lehetőségem?


2019. márc. 30. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj szűz lányt! Hidd el, még egy magam fajta tapasztaltnak is komoly összpontosítást igényel, hogy mindent a lehető legjobban csináljak, alkalomhoz méltóan. (akkor is, ha csak pettingről van szó)
2019. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem cselekedj mert úgy jársz mint én. 22 évesen azt gondoltam majd lesz csajom azt itt vagyok mindjárt 27 éves és azóta sincs. Soha nem is volt.
2019. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet azzal, ha ne akarj szűz lányt. Persze, átmentek majd egy pár ügyetlenkedésen, de az a fontos, hogy erre számítsatok előre, és erre ne feszüljetek rá. Voltam olyan lánnyal, aki 21 volt, amikor elvesztette velem. Egyáltalán nem kicsi az esélye, csak eddigre tényleg eldőlt már, hogy aki központba került és akart tenni érte, az már túl van rajta, és aki viszont nem, az kikapcsolt és nem foglalkozik vele. És hát ez meg is látszik, meg kell nézni azokat a lányokat is, akik lehet hogy nem a legvonzóbbak első ránézésre, hisz akkor legyeskednének körülöttük és valaki már nyerő lett volna. Én így voltam anno, megpróbáltam mögé látni, és ez most akármilyen csúnya vagy pontozásban népszerűtlen hozzászólás, de nem volt lányos a megjelenése, sem az öltözködése, sem a tartása, sem kisugárzása... és hát nem randiképesre volt beállítva egyébként sem, kommunikációs nehézségei is voltak, zárkózott is volt ami ezek után elég luxus ha valaki közelít felé :) De láttam, hogy nincsenek rendellenességei, se kívül se belül, és ha megnyílna mindez nagyon meg tudna változni.

Hát így lehet egy lány szűz akármeddig, amíg valaki magától észre nem veszi. És igen, szerintem nem árt ha elkezdesz nézelődni, de nem kell minél előbb, megoldhatod kapcsolattal is, használhatsz erre könnyebb utat is pl tindert, az alkalmi szerintem nem kell ahhoz, hogy ezeken a lépéseken túl legyél.

2019. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:
Simán, csak mennyire reális az esélye, hogy alkalmid lesz közeljövőben ha eddig szűz maradtál? Nem beléd döfni szeretném a kést még jobban, de ha minden kötél szakad, sosem késő prostihoz menni, sőt, mindjárt eléred az ők általuk "kívánt" korosztályt.
2019. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden, de tényleg minden áldott nap ez a kérdés csak máshogyan feltéve. Annyira rohadt irritáló vagy, hogy lassan szavakba önteni sem tudom
2019. márc. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!