Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogy csinálják?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Aki igazából nő, és punci van a lába közt és átoperálják férfivá..

És pénisz lesz a lába közt..

Na.. Az a kérdésem , hogy mit operálnak neki oda? Valami húsdarabot? Vagy "igazi" péniszt?

NORMÁLIS választ..

F/hetero



2019. márc. 30. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szívesen!:-)

2019. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá, hogy "phalloplasty".


Nem tesznek oda egy igazi, levágott péniszt. Fogják és levágnak egy rakás bőrt az alkaljáról vagy combjairól, összegyurmázzák és odavarrják. Tudnak csinálni múhúgyvezetéket, hogy pisilni tudjon belőle.

2019. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem bírom elhinni..

És ahonnan levágnak bőrt, az a terület csupasz marad?

2019. márc. 30. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
A bőr visszanő persze hónapok múlva, de heges és könnyen látható helye marad. Az érzékenysége is más lesz.
2019. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Synesztro ***** válasza:
46%
31/F Én egyszer láttam egy orvosi illusztrált videót, erről, csak visszafelé. hogy hogy lesz vagina a péniszből. Nagyon durva, de hatásos videó volt, egy csomó érdekességgel. Pl. ez nem úgy működik hogy ami kilóg, azt betuszkolják, hanem szó szerint mindent megcsinálnak. A makk körüli ingerlő részt átalakítják csiklónak, a húgycsövet a helyére teszik stb. Szabályosan el tud vele a későbbiekben nő teljes, akár hüvelyi orgazmust is. Nagyon komoly hol tart az orvostudomány. Azt hogy a nőből hogy csinálnak odalent pasit én is csak olvastam, de egy hasonló animációs videót megnéznék arról is, ha valaki talál linkeljen már nekem egyet, ha nem nagy fáradtság. Engem szimplán érdekel, a munkatársakat meg jó lesz vele elborzasztani, mint a másikkal.;D
2019. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon régen volt egy ilyen interjú azt hiszem a Fókuszban. Ott is az említett "combos" megoldásról beszéltek.
2019. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!