Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen érzés amikor a párotok nemiszerve bennetek van?

Figyelt kérdés
Arra értem amikor a partnereteken nincs óvszer. Meleg érzés ? Izgatóbb mint óvszerrel ?
2019. márc. 27. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Kellemes nagyon. Izgatóbb.

Inkább olyan síkos, igazából a hüvely belülről melegebb, mint a pénisz, szóval nem meleg érzés.

2019. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Fizikailag nem tapasztalok különbséget. Mint tudjuk, a hüvelyben nincsenek idegvégződések, stb... tehát csak a “teltségérzet” van.

El tudom képzelni, h valakinek izgatóbb gumi nélkül, de az fejben dől el - az pedig baromi nagy hatással van a szexre.

2019. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Feszítő

Egyiket se élvezem. Csak ki birom

2019. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Mesés. A gumit igen is érezni. Sztem a nőknél is elvesz a dologból. De..bőr a bőrrel...erezni minden miniméterét ahogy mozog. Tudni hogy olyan közel van hozzam ahogy ember csak lehet. Isteni :)
2019. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nincs kulonbseg benne h gumi vagy siman

Amugy kellemes erzes

2019. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Mi utáljuk gumival...

Anélkül viszont.. igazi mennyország. Én mindig forrónak érzem a páromat, szeretem érezni meddig van bennem és szorongatni a szerszámát “belül”.

Sokkal közelebb érzem magamhoz, mint gumival.

2019. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!