Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok olyan hetero férfiról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan hetero férfiról aki pénzt kapott a szeretkezésért egy nőtől? Mert a rosszlanyok.hu-n hirdet 1-2 ilyen férfi.

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itthon ennek nincs piaca.

Egy nő bárkit megkaphat, mert végülis az övé a döntés, hogy kivel fekszik le. Ha meg felajánlja magát, melyik pasi utasítja vissza?

Fordítva már nem igaz, a lányokra ezért van kereslet.

2019. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem csak azok a férfiak tudnak így pénzt keresni, akik extrém külső adottságokkal bírnak. nagyon ki vannak gyúrva, jóképűek és közben van egy 20 centis szerszámuk is. valószínűleg az 50-es korosztály keresi meg viszont csak őket..
2019. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Régen volt piaca, és szerintem most is van.

Én csak poénból csináltam egy ideig, nem a pénzért, de fiatal voltam és őrült :D

Viszont nagyon jó volt az a korszak, az a bizonyos cukrászda...

2019. ápr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiatal,jótestű,jóképű fiúknak szoktak fizetni a nők.
2019. ápr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen tudok, egyik haverommal is megesett, hogy fizettek neki.
2019. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorisok kicsit el vannak tévedve. Rengeteg olyan fiút ismerek, akik nem dugnak fűvel fával, és ha egy nő felkínálja magát pofán röhögik. Nem mindenkinek van béka segge alatt az önértékelése és lúzer, és nem mindenki nézi a nőket istennek.
2019. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ment a zöld kéz utcsó, teljesen egyetértek veled.
2019. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as, jó kis Zserbó, mi... ? :D
2019. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8:

Bizony ám, mi 1990-es évek legelején próbnáltuk ki, a mai napig mosolyogva emlékszünk vissza rá!

2019. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Azok a régi szép idők (:
2019. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!