Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heti 5 análtól lehet bajom? 

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 5 análtól lehet bajom? 

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 00:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

Jah, mert az anális szex meg a sz.a.rá.s az ugyanaz.


Igen, hosszútávon okoz károkat.

2019. márc. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Yskirde ***** válasza:
83%
Bírom, hogy az butázza le a másikat, aki téved😂😂
2019. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Heti 5 nem sok,megnyugodhatsz.


Én 22éve élvezem az anális szexet,szinte minden nap,de van olyan,hogy naponta 4-5ször. Hidd el 22év alatt volt párszor,hogy extrémen kitágultam.

Sajnos valami miatt érzéketlen a hüvelyem,nem élvezem a normál szexet úgy ahogy kellene. Az anált viszont nagyon. Valahogy oda csoportosultak az idegek.

Viszont be kell ismernem,hogy igen,ma már vannak problémáim. De nem súlyosak,hogy észrevétlenül bekakilok. Kidebb pelenkabetéttel megoldható. Ennek ellenére még ma is análozok.


NEM KÉREK PRIVÁTOT,NEM VAGYOK SENKINEK AZ ÁLOM NŐJE!!! (Csak a páromé)


43N

2019. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem súlyos, csak 43 évesen pelenkázza magát. :D
2019. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kormoltatsz ilyen sűrűn? :D
2019. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Kedves 14es válaszoló!


Azt kívánom neked,ha párod orálidan kényeztet,csak annyit érezz a farkad meleg helyen van,és ilyen módon soha ne legyen orgazmusod.


Akkor lehet poénkodni,hogy pelenkázom magam.

2019. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon poénkodtam, hogy pelenkázod magad, hanem hogy ennek ellenére azt mondod, nem sok a heti 5, meg semmi komoly baja nem lesz tőle.
2019. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!