Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány éves itt a legidősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves itt a legidősebb szűz? Hány éves itt aki legidősebben vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Az utolsó kérdésre tudok válaszolni, 23 évesen vesztettem el.

28F


2019. márc. 19. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Régen, pl. a görögöknél erre volt egy intézményrendszer.

Talán a Vesta szüzek... oda lehetett menni, és illő áldozat bemutatása után a templomban a papnő beavatta az illetőt a nemiség rejtelmeibe.

Keleten is van pl. olyan, hogy szűz lánynak fájdalommentesen elveszik a szüzességét. Elég drága dolog: van, aki évekig gyűjti rá a pénzt. Mármint a vőlegény, nem a lány.

2019. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38 éves szűz vagyok. Impotens. Ha nem megyek orvoshoz, az is maradok.
2019. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán el tudom képzelni, hogy van aki sosem veszíti el. Nagynéném pl 60 felett van, és szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy szűz. Soha nem volt senkije, és olyan volt, és most is olyan a viselkedése, temperamentuma, hogy szerintem sosem ment bele a szexbe.
2019. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen vagyok még szűz.
2019. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20L szűz
2019. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is 23 évesen vesztettem el. :)


24/N

2019. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#10 na basszus, az nem semmi.


Nem hittem volna hogy van mégegy ekkora lúzer mint én.

Őszinte részvétem.


36/f szűz

2019. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!