Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a húszas éveim második felében a gimis kamaszlányok felizgatnak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 12:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

"Gimis kamaszlányként azt írom, hogy nem gáz, ha a mi korosztályunkhoz vonzódsz, de nekem egy ilyen pasiról az jön le, hogy képtelen a saját korosztályában ismerkedni, ez pedig esetlenné és bénává teszi a szememben."


Attól, hogy épp kívánunk egy fiatalabb lányt, nem jelenti azt, hogy nem tudunk ismerkedni a saját korosztályunkban, nem mintha törvény írná elő, hogy x éves az x évessel ismerkedjen...

2019. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A szexi gimis lányok még a 80 évest is képesek felizgatni akár.
2019. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
82%
Gimis lanykent mondom nagyon imponalo a dolog ha egy 'idosebb' es lehetoleg eretebb ferfi erdeklodik. Manapsag a sajat korosztalyunkban nem igazan talalok megfelelo szellemisegu ferfi partnert :D egy 26 eves ferfi szerintem minden tekintetben jobb foleg ha komoly kapcsolatot is keres az ember. (persze kivetelek mindig vannak)
2019. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát akit nem izgat egy 16-18 éves szép fiatal lány, az valószinüleg nem is a lányokat szereti.
2019. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
64%

Én 18 éves lányként mondom, hogy szerintem undorító és nevetséges egyszerre. Amúgy olvastam valamit erről, hogy aki tizenéves lányokra hajt annak tényleg olyan problémái vannak, hogy nem tud saját korabelivel ismerkedni vagy éppen kapuzárási pánik.

Nekem csak a korombeliek jönnek be!

2019. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25-ös!


Odáig nem jutsz el agyilag, hogy nemi is akar a saját korosztályával ismerkedni? Vagy hogy esetleg a korabeli nők nem alkalmasak rá?

2021. febr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!