Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha extrém perverz vagyok, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha extrém perverz vagyok, van esélyem olyan lányt találni, aki elfogad így?

Figyelt kérdés

Elég sok és szokatlan perverzióm van.Egy igazi extrém perverz vagyok.

Száj fétisem és állkapocs fétisem van,izgat a nagy szájüreg,a torok és főleg a fogak.Felizgat ha nagy,hosszú állkapcsa van egy lánynak és széles szája,nagy fogai vannak.Az is,hogy belémharaphatna.Egy ásítás is simán felizgat ha láthatom a csaj hatalmas pofáját.

Kb a vadállatot keresem a nőkben.A Mortal Kombatból Mileena a kedvencem xd


Meg mazochista vagyok.Szeretem,ha egy lány kínoz engem és félhetek egy lánytól.Még kiskoromban karate edzésen egy lány megfenyegetett,hogy betöri a képem,én meg beleszerettem.Kb egy tsundere csajt akarok,aki kínozna engem.


Meg magasság fétisem is van.Felizgat az is,ha egy lány magasabb nálam.Nagyon tetszene,ha egy lány ezzel szadizna,hogy milyen törpe vagyok,meg odaállna mellém és fölémmagasodna és így megalázna.

Azt nem várom el,hogy magasabb legyen nálam,nem fontos a magasság,de egyszer kipróbálnám,hogy egy magas lány cikizne egyszer,akár szóban is elég lenne.



2019. márc. 18. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat nekem ez nem férne bele.
2019. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tsundere,lol

Te egy tipikus hentai függő,animés kis krapek lehetsz

2019. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lány vagyok, 28, a fogak engem is izgatnak de csak félig szexuálisan.

dominánsnak szoktak mondani de switch szerűség vagyok.

imádnám ezeket kár hogy alacsony vagyok :D

2019. aug. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Az nem olyan fontos :D

2019. aug. 9. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!