Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés, hogy igazából...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, hogy igazából tök mindegy, mekkora farkatok van, a barátnőtökben, ha elmúlt 16, már szinte biztos, hogy járt egy sokkal nagyobb?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 10:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
XD álmodozz
2019. márc. 18. 11:39
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze az életkornak a dörrentő mérethez? 16 alatt nem tolják be a húszas ágyút? De igen. Ha nem múlt el 16 is járhatott benne.


És nem tökmindegy mekora a lőcsünk, mert ha 23 , elég valószínűtlen hogy járt nagyobb a 16 éves kis lánykában. Szóval a kérdésed ebben a formában értelmetlen.

2019. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A szovegertelmezesed szar. Magyaran ha mar elerte a 16 eves kort, van annyi tapasztalata hogy válogatott kolbaszok jartak meg, ergo az első bekezdésed ertelmetlen a kerdes fuggvenyeben. A masodikat pedig ervenyteleniti a "szinte" szó. Gyenge probalkozas.
2019. márc. 18. 11:54
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa véletlen folytán a fele nőben/lányban akikkel együtt voltam az enyém volt a legnagyobb. Pedig épp csak átlagos a méretem. De ez amúgy sosem érdekelt. Ja és a mostani szeretőm is lassan 17 lesz, de csak az enyém járt benne. :-))

Ha Te az ilyesmire gerjedsz, hát egészségedre!

2019. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
És szerinted nem azt mondják az összes sracnak, hogy ő a legnagyobb? Te sem mondod meg a baratnodnek, hogy az exeddel jobb volt a szex
2019. márc. 18. 12:35
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont 16? Én nemsokára 24 leszek, de még egy se járt bennem :D Szerintem felnőtt emberek nem problémáznak ennyit az exek méretein.
2019. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%

Mi elsők voltunk egymásnak a barátnőmmel és én vagyok az egyetlen akivel szexelt, úgyhogy nem volt benne az enyémnél nagyobb farok.

De ha nem szüzen ismertem volna meg és lett volna dolga nagyobbal, akkorsem lenne semmi. Nekem nincsenek ostoba komplexusaim a farokméretemmel kapcsolatban.

2019. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%
Vagy 3 volt akinek nagyobb volt,mint a páromnak.De olyan kemény meg senkinek,mint neki.Attól,hogy kissebb a farkad,veled jobbat élvezhet.
2019. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%
A kérdezőnek lehet baja az életben, nem kevés, ha ez a farok méret dolog ennyire vesszőparipája...
2019. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem tiszta honnan van a 16 éves határ.

Vagy egy húsz éves szűz kislőcsű Janika vagy, vagy Pistike a 25 centis lóugró, aki a helikopterezésen kívül mást nem tud felmutatni. De van frusztráció rendesen.

2019. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!