Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitol erzek szexualis vonzalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol erzek szexualis vonzalmat a noverem irant?

Figyelt kérdés
Miert nem lehet hogy egyszeruen ne erezzem ?
2019. márc. 18. 00:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem hugom van, és én is kiváncsi voltam rá szexuális értelemben. Én nem annyira vonzalmat éreztem, na jó, azt is, de inkább a kiváncsiság hajtott. Kipróbáltam, meddig mehetek el, miben lenne benne, mert sokat fantáziáltam róla. Odáig sikerült, h megnéztük egymást meztelen. De aztán ez a korszak is elmúlt és azóta is normálisak vagyunk, nem lettünk aberráltak.
2019. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11 es valaszolo en tovabb is mennek ha o is benne lenne. Csak azert mert szeretem ot es mert izgat szexualisan is. Es amugy tiltott gyumolcs
2019. márc. 18. 17:14
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, te ismered, te tudod hogyan kozelithetsz felé, de vigyázz a hatarokkal, mert ha atleped, megutalhat. Lehet h ő semmi ilyesmiben nem lenne benne, akkor azt el kell fogadnod, de ha szerencséd van, lehet több is. Csak ne rontsd el, mert tönkreteszi a jó kapcsolatot. Én is óvatos voltam és sok furfang kellett hozzá, meg persze az is h tesóm is kíváncsi volt.
2019. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha együtt éltek akkor csináld azt hogy kijösz a fürdöböl 1 törcsiben félig állo f al ugy hogy látható legyen és nézd hogy nézi e ha igen akkor kérdezd meg szeretné e megnézni megfogni. és már sinen is vagy . nekem is hasonloan sikerül" elkapi" az unoka növérem 16 évesen bár nemszánt szándékkal ö már kicsit idösebb és tapasztaltabb volt mint én . és hát megtörtént. azóta is jóban vagyunk. bár többet nem volt ilyen.mondjuk a hugomhoz növéremhez tuti nem nyulnék az már taszitó. a mostani bezártságos helyzetben lehet még ki is van éhezve a szexre ha nincs pasija. meg kitudja meddig élhetünk mert ami a világban most zajlik szörnyü. szoval carpe diem
2021. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!